Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Projekta „Radi dzīvi pats” noslēguma pasākums

Projekta „Radi dzīvi pats” noslēguma pasākums

30.09.2014

  26. septembrī Pāvilostas vidusskolas aktu zālē norisinājās biedrības NILA projekta „Radi dzīvi pats” noslēguma pasākums. Katrs apmeklētājs saņēma zīmulīti ar biedrības mājaslapas adresi www.nila.lv .
  Projekts sākās pagājušā gada novembrī un tā laikā ir notikušas neskaitāmas aktivitātes, apmācības un nodarbības. Mācījāmies angļu valodu, apguvām veselīgas dzīves veida pamatus pie lektores Andželikas Kāles, sportojām, apguvām ielu vingrošanas pamatus. Visu projekta laiku apguvām dažādas tehnoloģijas rokdarbos un neaizmirstamas bija kulinārijas nodarbības. Bija iespēja tikties ar karjeras konsultantu, vietējiem uzņēmējiem un pašvaldību darbiniekiem. Ikvienam, kurš piedalījās, atmiņā palikuši pieredzes apmaiņas braucieni uz Nīcu un Talsiem.
Maijā tika organizēta rokdarbu izstāde, bet no 24.-26.septembrim varēja aplūkot foto izstādi. Visa projekta laikā veidojām dienasgrāmatu un aktuālo informāciju ievietojām biedrības mājas lapā www.nila.lv , kā arī nesen izveidojām twitter kontu nila_pavilosta, kur var sekot mūsu ikdienas notikumiem. Interesantu pieredzi ieguvām datorapmācībās un foto-video nodarbībās. Šajās nodarbībās tapa nelielas video filmiņas, kuras demonstrējām pasākuma laikā. Pēc video noskatīšanās tika uzdoti jautājumi par redzēto un acīgākie, kuri pareizi  atbildēja uz jautājumiem, saņēma nelielas balviņas ar biedrības un projekta logo. Pēc datorapmācībām radās ideja organizēt datorspēļu dienas, kuras bijušas jau  četras.     
    
   Pasākuma beigās tika demonstrēts video par Pāvilostu no jauniešu skata punkta, kuru uzdāvinājām pilsētas Tūrisma un informācijas centram, lai popularizētu Pāvilostu un jauniešu aktivitātes.  Pasakāmies katram, kurš piedalījās un atbalstīja un aicinām arī aktīvi piedalīties turpmāk un sekot līdzi jaunumiem.
Terēze Cābele
Foto: Maiga Uzare

EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai” projekts „ Radi dzīvi pats”, līguma nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/084/009
Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments, Latvijas valsts ,Islande, Lihtenšteina un Norvēģija

 

« Atpakaļ