Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Deju koncerts "Deju spēles vējā"

Deju koncerts "Deju spēles vējā"

01.12.2014
    Piektdienas, 28.novembra, vakarā Pāvilostas kultūras nams bija pilns ar tautisko deju pratējiem un mīļotājiem, jo nu jau sesto reizi Pāvilostā notika jauniešu tautisko deju kolektīvu sadancošanās koncerts "Deju spēles vējā", kas pulcēja skatītājus, kas paši kādreiz dejojuši vai joprojām dejo, kā arī tos, kam sirdī tuvas un mīļas ir tautiskās tradīcijas, vērtības un dejas.
   Tautisko deju koncerts tiek rīkots ar mērķi, lai kolektīvi satiktos, rādītu savu veikumu un prasmi, kā arī lai viens no otra mācītos un iegūtu pozitīvas emocijas.
    Koncertā piedalījās Pāvilostas pilsētas kultūras nama  7. - 9.klašu deju kolektīvs (vadītāji Daiga Cābele un Einārs Vārsbergs), Grobiņas pilsētas jauniešu deju kolektīvs „Spararats” (vad. Inga Papirte), Liepājas Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolas jauniešu deju kolektīvs „Jumītis” (vad. Ilze Jurgileviča), profesionālās izglītības kompetences centra „Liepājas Valsts tehnikums” jauniešu deju kolektīvs „Odziņa” (vad. Inta Āboliņa), Durbes novada Vecpils pagasta jauniešu deju kolektīvs „Lāņupīte” (vad. Sandra Blūmbaha), Nīcas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Rietumvējš” jaunākā un vecākā grupa (vad. Agija Kaunese) un Vaiņodes vidusskolas jauniešu un 7. – 9.klašu deju kolektīvi (vad. Maira Strēle).
    Pēc tautisko deju koncerta, kurā katrs kolektīvs rādīja savas divas labākās dejas, tika sveikti visi kolektīvi un to vadītāji, kā arī aicināti uzkavēties viņiem par godu rīkotajā ballītē.
Marita Kurčanova,
sabiedrisko attiecību speciāliste
 
Foto: M.Kurčanova
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
« Atpakaļ