Svētdiena, 22.09.2019
Maigurs, Mārica, Māris

Nomināciju diena Vērgales pamatskolā

Nomināciju diena Vērgales pamatskolā

01.06.2014

23.maijā Vērgales pamatskolā notika nomināciju diena, kuras ietvaros tiek apbalvoti tie skolēni, kuri dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs guvuši labus rezultātus, piedalījušies sacensībās un mācījušies labi un teicami.

   Pāvilostas novada metodiķe kultūras un izglītības jomā Silvija Leja pasniedza „Cerību balvu” skolēniem, kuriem vidējā atzīme ir 8,5 balles un augstāk. Šajā gadā šo balvu ieguva trīs Vērgales pamatskolas skolnieces – Aleta Betija ANIŅA, Laura PIRKTIŅA un Annemarija SAVARINA.
   Bet par sasniegumiem mācību olimpiādēs tika sumināti sekojoši skolēni – Annija Katrīna ZIKMANE, Aleta Betija ANIŅA, Annemarija SAVARINA, Anete MUCENIECE, Laura PIRKTIŅA, Viesturs KAŽIS, Sanija Monta BRĒDIĶE, Džeina ŠERVINCKA, Anna Rita KURME, Saiva ZAUERE, Marta KALĒJA, Paula PELNĒNA, Eva VĪTOLIŅA, Reinis VĪTOLIŅŠ, Matīss ĶEIRIS, Ieva JĒCE, Solveiga PĀVILA, Markuss GEDMINS, Ralfs KLĀSĒNS, Kristers APLOKS.
   Vēl tika sveikta 7.klases skolniece Lauma LAPIŅA par skanīgu sniegumu un skatītāju simpātiju balvas iegūšanu popmūzikas konkursā Pāvilostā. Par piedalīšanos un godalgotu vietu iegūšanu krosa sacensībās diplomus saņēma arī Miks KALĒJS (1.v.), Markuss GEDMINS (2.v.) un Jolanta KUČINSKAITE (3.v.), Par 1.vietu šaha sacensībās Kurzemē diplomu saņēma Evija BRIKMANE un jauno ugunsdzēsēju komanda – Valters PIRKTIŅŠ, Reinis TROFIMOVS, Lauris RIMS un Markuss GEDMINS. 14 Vērgales pamatskolas skolēni, kuri guvuši panākumus sportā jūnijā, pēc izvēles, dosies atpūtas braucienā uz Ventspils atrakciju parku vai saņems dāvanu karti Pāvilostas tenisa kortos.
   Šajā mācību semestrī par labām teicamām sekmēm tika sveikti sekojoši skolēni –
1.klase – Samanta PĀVILA, Arnita APLOKA, Reinis VĪTOLIŅŠ, Liene PĀVILA, Mārtiņš LAGZDIŅŠ, Kristers ĶUŅĶIS, Elizabete NOLMANE, Beatrise NOLMANE, Gundega MATISONE, Rūta KLĀSĒNA, Roberts INDRIEKUS, Rihards NOVADS.

 

2.klase – Džeina ŠERVINCKA, Amanda TROFIMOVA.

 

 

3.klase – Miks KALĒJS, Matīss ĶEIRIS, Karīna BALODE, Emīls SĪPOLS, Aleksis PETRAUSKS.

 

 

4.klase – Sanija Monta BRĒDIĶE, Eva VĪTOLIŅA, Elīna MILTIŅA.

 

 

5.klase – Kristers APLOKS, Maira BRAŽE, Henrijs Adrians GĒGERSONS, Ieva JĒCE, Andris JĒCIS, Paula PELNĒNA, Sendra ZAUERE, Haralds MUCENIEKS.

 

 

6.klase – Jānis DUNKERS, Markuss GEDMINS, Marija PETRAUSKA, Elvita PETRAUSKA, Toms RUMPIS, Dans SILS.

 

 

7.klase – Laura PIRKTIŅA, Saiva ZAUERE, Dace DUNAISKA, Viesturs KAŽIS.

 

 8.klase – Maiga MEĻĶE, Reinis TROFIMOVS, Annija ZIKMANE, Marta KALĒJA, Jolanta KUČINSKAITE.

 

9.klase – Aleta Betija ANIŅA, Evija BRIKMANE, Gunda DRULLE, Anete MUCENIECE, Annemarija SAVARINA.

 

    Visi skolēni, kuri šajā mācību pusgadā mācījušies labi un teicami, 30.maijā dosies ekskursijā uz Klaipēdas delfināriju.
   Pasākuma noslēgumā tika demonstrēts video kā 6. un 9.klase gatavojas ZZ ČEMPIONĀTAM, kā arī skatīta prezentācija par skolas dzīvi šajā mācību gadā!
Vita Braže
Foto: V.Braže
Aleta Betija Aniņa
Laura Pirktiņa
Annemarija Savarina
« Atpakaļ