Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Ugunsdzēsēju sacensības Grobiņā

Ugunsdzēsēju sacensības Grobiņā

01.06.2014

17.maijā par godu ugunsdzēsēju un glābēju 149.gadadienai Grobiņā norisinājās brīvprātīgo ugunsdzēsēju sporta svētki, kuros piedalījās arī divas komandas no Pāvilostas novada Vērgales pagasta.

   Dienas iesākumā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta augstākās amatpersonas pasniedza apbalvojumus labākajiem Kurzemes reģiona brigādes ugunsdzēsējiem un glābējiem. Kad svinīgā daļa bija beigusies, tika dots starts sacensībām.
    Sacensību programmā bija divas disciplīnas: 4x100m ugunsdzēsības stafete un izvēršanās kaujā no auto cisternas. Kā pirmie uz starta izgāja jaunieši 4x100m stafetē. Vērgales jauniešu komandā startēja: Reinis Trofimovs, Valters Pirktiņš, Markuss Gedmins un Lauris Rims, kuri stafetē uzrādīja labāko laiku un izcīnīja pirmo vietu. Otrajā disciplīnā izvēršanās kaujā Mūsu jaunieši pieļāva nelielu kļūdu, kas viņiem maksāja ceturto vietu un līdz ar to kopvērtējumā septiņu komandu konkurencē bija jāsamierinās ar augsto otro vietu.
     Pēc jauniešiem uz starta devās pieaugušie. Arī pieaugušo konkurencē uz starta izgāja septiņas komandas. Vērgales pieaugušo komandā startēja: Dzintars Semenkovs, Dairis Semenkovs, Andris Laumanis, Māris Liepa un Dāvis Pirtnieks. Abās sacensību disciplīnās Mūsu pieaugušo komanda uzrādīja labākos rezultātus un līdz ar to tika izcīnīta pirmā vieta.
    Pēc apbalvošanas Valsts udunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki izrādiīja jaunāko spectehniku.  Paldies "Vērgales" komandas treneriem un palīgiem: Alfrēdam Magonem, Jurim Helmšteinam, Arkādijam Semenkovam, Valdim Mizēnam un Andrim Mizēnam par palīdzību sagatavojoties sacensībām.
     Nākošās sacensības paredzētas jūnija mēnesī Kuldīgā.
Vērgales sporta nama vadītājs,
Dzintars Semenkovs.
« Atpakaļ