Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Veiksmīgi aizvadīta jauniešu tikšanās reize!

Veiksmīgi aizvadīta jauniešu tikšanās reize!

20.01.2014
   
15. janvārī „Jauniešu istabā” norisinājās tikšanās ar jauniešiem un vidējās paaudzes cilvēkiem, kuri interesējas par kvalitatīvāku brīvā laika pavadīšanu, par „Jauniešu istabas” izstrādāto projektu „Radi dzīvi pats”.
    Projekta ietvaros tiek organizētas nodarbības kvalitatīvāka brīvā laika pavadīšanai (angļu valodas apmācības, datorapmācība, veselīga dzīvesveida pamati, pamatapmācības ielu vingrošanā, veselīga aerobika, brīvprātīgais darbs), radošās darbnīcas (foto-video darbnīcas, inovatīvā tehnoloģijas rokdarbos, kulinārijas darbnīca), karjeras izvēlē (tikšanās ar karjeras konsultantiem, vietējiem uzņēmējiem, pašvaldības un iestāžu darbiniekiem, ar skolas absolventiem), kā arī tiks organizēti pieredzes apmaiņas braucieni uz Nīcu, Aizputi un Talsiem.
    Tikšanās reizē Biedrības „No idejas līdz attīstībai” valdes locekle Inta Vīgante informēja par aktivitātēm, kuras tiks organizētas, kā arī par tām nodarbībām, kuras jau notikušas projekta ietvaros.
    Tikšanās laikā datormācības pasniedzējs Ģirts Vagotiņš-Vagulis pastāstīja par savām iecerēm un idejām, kuras vēlas realizēt datormācības nodarbībās. Mēs visi nevaram būt datorspeciālisti, taču mēs katrs varam uzlabot un paildzināt sava datora dzīvi, zinot un saprotot, ko tas no mums vēlas!
   Jebkurā laikā mēs varam konsultēties un dalīties pieredzē viens ar otru, sniedzot padomus, kas dzīvē var būt noderīgi un iesaistīt arvien vairāk jauniešus mūsu pulciņā.
     Aicinām arī turpmāk aktīvi iesaistīties visus novada iedzīvotājus „Jauniešu istabas” organizētajās nodarbībās!
     Paldies visiem, kuri atsaucās un ieradās! Paldies par idejām un uzlabojumiem!

 

Sintija Spriņģe
Foto:Maiga Uzare
 EEZ, SIF, NVO” No idejas līdz attīstībai” projekts „ Radi dzīvi pats”, līguma nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/084/009
Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instruments, Latvijas valsts ,Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

 

« Atpakaļ