Pirmdiena, 15.04.2024
Gastons, Aelita

Pāvilostas "Novada diena” Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā

Pāvilostas "Novada diena” Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā

29.08.2014
   28. augustā ar plašu pasākumu programmu norisinājās LNB atklāšanas nedēļas “Novadu diena”. Pasākumā piedalījās novadi no visas Latvijas. Notika koncerti, prezentācijas, dzejas lasījumi, folkloras skandināšana, starpnovadu sadziedāšanās, produktu demonstrējumi u.c. aktivitātes. Šajā laikā jebkuram interesentam bibliotēka bija pieejama apskatei.
   Pāvilostas novadu pārstāvējām, stāstot un rādot par mūsu novada unikālo dabu, vēsturisko mantojumu un atraktīvajām atpūtas iespējām. Vairākums apmeklētāju Pāvilostas novadu novērtēja kā vienu no skaistākajiem ceļojumu galamērķiem Latvijā un izteica vēlmi vēlreiz noteikti atgriezties!            
   Pasākuma apmeklētājus ar skaisto tautastērpu parādi priecēja deju kolektīvs “Vērgalīte”. Tika demonstrēti Nīcas, Kuldīgas, Alsungas, Lībiešu, Pērkones, Asītes un Priekules tautastērpi  vasaras un  ziemas komplektācijā.
   Novadu pārstāvēja  Pāvilostas novada TIC vadītāja Arita Brūkle, Ziemupes TIC vadītāja Daina Vītola un Lāsma Mūrniece, tautastērpus demonstrēja deju kolektīva “Vērgalīte” dejotāji.
Arita Brūkle,
Pāvilostas novada TIC p.i.
Foto:D.Vītola
« Atpakaļ