Otrdiena, 30.11.2021
Andrejs, Andrievs, Andris

Atvērto durvju diena bērnu dārzā „KASTANĪTIS”

Atvērto durvju diena bērnu dārzā „KASTANĪTIS”

30.04.2014
    24.aprīlī Vērgales PII „kastanītis” tika rīkota atvērto durvju diena Uz to tika aicināti gan esošo audzēkņu vecāki, gan visi tie, kuru bērni plāno tuvākajā laikā apmeklēt bērnu dārzu. 
    Vispirms visi klātesošie pulcējās zālē uz informatīvu sapulci., kurā iestādes vadītāja informēja par aktualitātēm bērnudārzā. Šobrīd PII „Kastanītis” apmeklē 60 bērni, no kuriem 12 ir jaunākajā grupiņā, 18 vidējā un pa 15 bērniem piecgadīgo un sešgadīgo bērnu grupā. Iestādes vadītāja stāstīja vecākiem par bērnu veselības un higiēnas prasībām, kuras jāievēro apmeklējot bērnu dārzu un iepazīstināja ar attiecīgajiem Ministru Kabineta noteikumiem. Šobrīd tiek rekonstruēta jaunākās grupiņas nojume, tādēļ palīgā tiek aicināti tēvi, lai palīdzētu iestādes saimniekam šī darba veikšanā. Maija mēnesī bērnu dārzā būs dažādi interesanti pasākumi un aktivitātes. Kā galveno var minēt PII „Kastanītis” 35 gadu jubilejas pasākumu, kurš notiks 10.maijā Vērgales kultūras namā. 14.maijā Vērgales bērnu dārza audzēkņi kopā ar Pāvilostas bērniem dosies ekskursijā uz Ventspili, bet 21.maijā iestādē viesosies Didzis Rijnieks ar drošības ābeci. 31.maijā sešgadniekiem tiek plānots izlaidums, bet 5.jūnijā tiek organizēta vecāku un bērnu ekskursija uz Lietuvu.
    Vidējās grupiņas, piecgadīgo un sešgadīgo grupas bērni sniedza vecākiem nelielu koncertu. Pēc tam bija iespēja vērot nodarbības grupiņās. Vidējā grupiņā – aplicēšana, piecgadnieku grupiņā – rokdarbi un sešgadnieku – matemātika. Pēc nodarbībām vecāki varēja individuāli aprunāties ar grupas skolotāju, auklīti, medmāsu, logopēdi un iestādes vadītāju.
 Vita Braže
Foto: V.Braže
 
 
 
« Atpakaļ