Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Marts

20.03.2013
ĢIMEŅU VAKARS ZIEMUPĒ
 

     16.martā Ziemupes tautas namā jau 31.reizi notika ģimeņu vakars „PIE ĢIMENES PAVARDA”.
    „Visskaistākais gadalaiks ir mīlestība...” – ar šo dziesmu visus vakara dalībniekus Ziemupes tautas namā sveica Liepājas teātra aktrise Zanda Štrausa.
     Šajā vakarā piedalījās 19 pāri ar dažādu kopā nodzīvotu gadu skaitu – no viena līdz 43 gadiem. Pats pasākums mērāms 31 gada garumā. Arī šogad tika iedegtas sveces lielajā svečturī, tas tika uzticēts vienīgajai jubilāru ģimenei šajā gadā – Dagnijai un Jurim LEJĀM, kuri kopā ir jau 30 gadus!
    Pārlapojot pirmo svētku albūmu, var redzēt, ka pirmo ģimeņu vakara pasākumu 1982,gadā no šogad klātesošajiem, apmeklējušas divas ģimenes – Skaidrīte, Edgars Blūmi un Daina, Andris, Balandes . Sagadīšanās pēc šogad, tāpat kā pirms 31.gada, vakara gaitā tika dejota „putniņdeja”.
    Priecē , ka šis pasākums ir nozīmīgs jau trešajai paaudzei – reiz uz pasākumu nāca, vecvecāki, tad viņu bērni, tagad arī bērnu bērni.
Pusnaktī katram pārim par godu tika ienestas 19.mazas kūciņas, tika aizdegtas 19 mazas svecītes un katrs pie sevis iedomājās savu kvēlāko vēlēšanos un visi kopā tās nopūtām.
Mēs Tev dāvinām sevi pasaulīt!
Mēs sev dāvinām Tevi pasaulīt!
     Tā šajā brīdī dziedāja Zanda un tā mēs viņai dziedājām līdz.
     Par jauko vakara muzikālo pavadījumu visu dalībnieku vārdā paldies Edgaram Ziņģem no Kuldīgas.
     Uz tikšanos 2014.gada martā !

Vita Braže
Daina Vītola
Foto – Vita Braže un Anda Vītola

 
 
« Atpakaļ