Pirmdiena, 20.09.2021
Marianna, Ginters, Guntra

Jūlijs

17.07.2013
ZVEJNIEKU SVĒTKI PĀVILOSTĀ

  
    Šogad Zvejnieku svētkus Pāvilostā atzīmējām jau 77. reizi un tos svinējām 13. jūlijā. Svētku diena iesākās ar sportiskām aktivitātēm pludmalē, svētku tirdziņu, kurā pasākuma apmeklētāji varēja iegādāties dažādus suvenīrus, medus produkciju, atspirdzinošus dzērienus un gardas uzkodas, kūpinātas zivis un daudz citu labumu. Ar skaļām ovācijām tika sagaidīti grupas „Musiqq" puiši, kas pieskandināja Pāvilostas pludmali no mola līdz pat lielajam akmenim. Par spīti stiprajam vējam, bez kura nav iedomājam Pāvilostas ikdiena, svētku viesi varēja izvizināties ar kuģīšiem un laivām. Svētku parādes pavadībā krastā ieradās pats jūras valdnieks ar skaistajām nārām.
    Šogad Upesmuižas parkā svinējām dubultsvētkus - Zvejnieku svētkus un jaunās estrādes atklāšanu. Ar skaistu koncertu mūs priecēja atraktīvie puiši no grupas „Dzelzs vilks”, bet zaļumballē līdz pat rīta gaismai varēja izdejoties kopā ar grupām „Kantoris 04" un „Piemare".
    Pusnaktī skanot G.Rača un U.Marhilēviča dziesmai „Pāvilosta” krāšņi notika svētku salūts. Paldies visiem svētku rīkotājiem un svētku apmeklētājiem, gaidīsim Jūs ciemos atkal Pāvilostā 2014.gada 12.jūlijā.
Pāvilostas pilsētas k/n vadītāja Silva Vārsberga
 
Plašāku fotoreportāžu no Zvejnieku svētkiem skatieties FOTOGALERIJĀ
Liels paldies par iesūtītajām bildēm - Andrim Paipam, Aijai Ozoliņai, Irinai Kurčanovai, Kārlim Beihmanim, Inārai, Dainai Vītolai un Vizmai Ģēģerei

 

 

« Atpakaļ