Otrdiena, 22.09.2020
Maigurs, Mārica, Māris

Jūlijs

10.07.2013
Noslēgušies XXV Vispārējie latviešu Dziesmu svētki un XV Deju svētki
 
      Dziesmu un deju svētkos piedalījās 40 tūkstoši dalībnieki, kuru skaistā bija Pāvilostas novada 88 dalībnieki no četriem kolektīviem:
  • Vērgales pagasta kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs „Vērgalīte”,
  • Pāvilostas pilsētas kultūras nama sieviešu koris,
  • Pāvilostas pilsētas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs,
  • Pāvilostas pilsētas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs.
     Sirsnīgs paldies ikvienam svētku dalībniekam par ieguldīto darbu, atbildību deju lieluzveduma koncerta „Tēvu laipas” un koncerta „Līgo” tapšanā un norisē. Paldies par jūsu izturību, pacietību, sapratni, prieku, enerģiju, emocijām... Paldies par jauki kopā pavadītu svētku nedēļu Rīgā.
    Īpaši liels paldies kolektīvu vadītājiem - Kristīnei Jaunbrūnai, Daigai Cābelei, Lienei Brečai, Renāram Juzupam - par ieguldīto darbu, gatavojot kolektīvus svētkiem, entuziasmu, par darbu mēģinājumos svētku laikā.
    Visu svētku nedēļu kopā ar saviem kolektīviem Rīgā bija Pāvilostas pilsētas kultūras nama vadītāja Silva Vārsberga un Vērgales kultūras nama vadītāja Velga Freimane. Paldies par Jūsu ieguldīto darbu un izturību!
   Paldies šoferiem: Egdaram Kuplajam, Dainim Vinkleram, Mārtiņam Lieljuksim, Rolandam Varkalim, Guntaram Zamarītim, Egonam Stankēvičam.
    Visu dalībnieku vārdā paldies novada pašvaldībai par atbalstu Dziesmu un Deju svētkos!
   Lai svētku laikā gūtās emocijas, kuras ne vienmēr var izteikt vārdos, bet sajust ar sirdi, saglabājas līdz nākošajiem Dziesmu un Deju svētkiem!
    GAISMA LĪGO LATVIJĀ! Lai šie svētku vārdi dod spēku saglabāt skaisto un nozīmīgo latviešu tradīciju – Dziesmu un Deju svētkus!

Silvija Leja
- metodiķe izglītības un kultūras jomā, novada svētku koordinatore
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTO GALERIJĀ
 
 
« Atpakaļ