Svētdiena, 14.04.2024
Strauja, Gudrīte

Februāris

11.02.2013
GADA BALVA MEDICĪNĀ 2012!

      Rīgas Stradiņa universitātē 7.februārī svinīgās ceremonijas laikā tika pasniegtas balvas nominācijās GADA ĀRSTS, GADA ĀRSTA PALĪGS, GADA MĀSA UN GADA VECMĀTE.
    Balvu pasniegšana norisinājās jau trešo reizi ar mērķi godināt un pateikties mediķiem par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu veselības aprūpes nozarē. Svinīgajā pasākumā piedalījās iedzīvotāju balsojumā atzinību guvušie mediķi un valsts prezidents Andris Bērziņš. Katrs no uzvarētājiem atbilstošajā nominācijā saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona oriģināldarbu „Dzīvības asns”, kas simbolizē dzīvību un veselību.
     Līdz 2013. gada 28.janvarim Veselības Ministrijas mājas lapā ikviens varēja nobalsot par mediķi, kurš viņaprāt šajā nozarē ir vislabākais. Vērgales pagasta iedzīvotāji aktīvi piedalījās balsojumā un nominācijai GADA ĀRSTA PALĪGS izvirzīja feldšeri Guntu KLEINŠMITI, kura ir ģimenes ārsta palīgs S.Kaufmanes ģimenes ārsta praksē Vērgalē. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā Rīgā mūsu pagasta feldšere tika atzīta par labāko savā nozarē, iegūstot godpilno titulu GADA ĀRSTA PALĪGS!
Apsveicam!
Vita Braže

Foto no Veselības Ministrijas arhīva
Gunta ir ceturtā no kreisas puses
« Atpakaļ