Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Februāris

23.02.2013
Raibā nedēļa Vērgales pamatskolā

     No 11.februāra līdz 15.februārim Vērgales pamatskolā norisinājās Raibā nedēļa, kuru organizēja astotās klases skolēni. Šajā nedēļā katrai dienai bija noteikta tēma, pēc kuras vadoties skolēni atbilstoši tērpās un piemeklēja aksesuārus.
     PIRMDIENA – „BRIĻĻU DIENA”. Pārsteigums, kādas tikai nav brilles! Ne tikai tās, kuras kādam jānēsā ikdienā. Ļoti dažādas un cita par citu krāšņākas ir saulesbrilles, kuras šajā dienā bija goda vietā.
     OTRDIENA – „AKSESUĀRU DIENA”. Tā kā brilles var būt arī aksesuārs, tad tās savu uzvaras gājienu turpināja arī otrdien. Krāšņām krellēm un krellītēm tika pieskaņotas rokassprādzes, auskari, brošas, lakatiņi, kas nu kuram.
     TREŠDIENA – „FRIZŪRU DIENA”. Visradošāk skolēni bija gatavojušies frizūru demonstrēšanai. Neizpalika ne copes, ne zirgastes, ne bizes, ne arī oriģinālas frizūras.
     CETURTDIENA – „SARKANĀ DIENA”. Šajā dienā dominējošā krāsa apģērba bija sarkanā. Tika rīkots Vlentīndienas tirdziņš, kurā skolēni pirka un pārdeva pašgatavotus našķus un suvenīrus.
     PIEKTDIENA – diena, kurā skolēni Vērgales kultūras nama pulcējās uz Popielu. Savus priekšnesumus šim konkursam bija sagatavojuši dalībnieki no 2. – 9.klasei. Skolēni pārsteidza ar aktivitāti, radošajām idejām, jo uz Popielu bija ieradušies visdažādāko mūzikas žanru mākslinieki. 2. klase sajūsmināja skatītājus un klausītājus ar izjustu mūzikas instrumentu spēli, jo vienlīdz labi uz skatuves darbojās gan ģitāristi, gan bundzinieks, gan solists. 4. klases meiteņu priekšnesums bija īpašs ar katras meitenes individuālo sniegumu, bija ļoti padomāts gan par kustībām, gan tērpiem. 5. klasei bija divi priekšnesumi, īpaši patika zēnu uzstāšanās, jo uz skatuves kāpa solīdi vīrieši ar sirmiem deniņiem.
     7. klases skolēni bija sagatavojuši pat trīs priekšnesumus, kas bija cits par citu spilgtāks. 8. klase atspoguļoja tādu kā popūriju, jo bija piecu dziesmu salikums - gan par puišiem, kam patīk meitenes, gan telebūtijiem, gan Kenu, gan Bārbiju. 9. klases veikums pārsteidza ar aktiermākslu. 9. klases skolēni – Daiga Kalēja, Santa Kleščenoka, Andris Mantenieks - saņēma arī kultūras nama vadītājas Velgas Freimanes specbalvu. Gala rezultātā žūrija – Guna Laumane, Vija Jegoruškina, Gints Juriks – paziņoja rezultātus. 1. vieta tika 2., 6., 7. un 8. klasei. 2. un 3. vieta bija 4., 5., 9. klases skolēniem. Popiela patika mums visiem, tāpēc nolēmām, ka nākamajā gadā rīkosim atkal.
     Vakarā skolā notika diskotēka, kur atsaucība un dejotprieks bija liels. 8. klases skolēni ir malači, jo bija šīs darbīgās nedēļas organizatori.

Vita Braže

 

« Atpakaļ