Pirmdiena, 17.06.2019
Artis, Artūrs

Februāris

19.02.2013
PĀVILOSTAS NOVADA
SPORTA DIENAS 2013
 
   16. un17. februārī notika Pāvilostas novadu sporta dienas.
Ceļojošā kaussa izcīņā volejbollā piedalījās četras komandas. Izspēlējot katra komanda ar katru rezultāti sekojoši:
1.vietā „ Alejas” 6 punkti
2.vietā „ KMTA” 4 punkti
3.vietā „ AC un CO” 2 punkti
4.vietā „ Asorti” 0 punkti
Uzvarētāju komandā spēlēja:Solveiga Ansone, Zane Ansone, Kristaps Klaks, Matīss Eihvalds,Ivo Jaunzems, Māris Bergmanis.
 
Ceļojošā kausa izcīņā zāles futbolā piedalījās piecas komandas. Izspēlējot katra komanda ar katru rezultāti sekojoši:
1.vietā „ AC unCO” 8 punkti
2.vietā „IVO” 5 punkti
3.vietā „KMTA” 4 punkti
4.vietā „Kā būs tā būs” 3 punkti
5. vietā „Cietie rieksti” 0 punkti-komandā spēlēja pamatskolas zēni.
Komanda „ AC un CO” uzvarēja trešo gadu pēc kārtas ,tādēļ ceļojošais kauss paliek viņu rīcībā.
Uzvarētāju komandā spēlēja : Nauris Stirna, Mareks Selderiņšs, Ivars Horns, Mārtiņš Šēlis, Andris Cābelis.
 
Individuālo sporta veidu dienā visi sportisti tika dalīti pamtskolu un pieaugušo grupā.
Dambrete pamatskolas meitenes:
1.vietā Evija Brikmane
2.vietā Kate Štokmane
3.vietā Evita Jakovļeva
Dambrete pamatskolas zēni:
1.vietā Elvis Vīgants
2.vietā Arvis Barsukovs
3.vietā Dāvis Bērznieks
Dambrete sievas :
1.vietā Rudīte Bērziņa
2.vietā Annija Krista Bērziņa
3.vietā Terēze Cābele
Dambrete vīri:
1.vietā Zintis Vīgulis
2.vietā Kārlis Vītols
3.vietā Matīss Eihvalds
Basketbola soda un tālmetienu konkurss .
Pamatskolas meitenes ;
1.vietā Andra Lanka
2.vietā Evita Jakovļeva
3. vietā Kate Štokmane
Pamatskolas zēni:
1.vietā Māŗtiņš Bunka
2.vietā Alberts Kangīzers
3.vietā Kristaps Klaks
Sievas:
1.vietā Aivita Barsukova
2.vietā Annija Krista Bērziņa
3.vietā Laila Priedola
Vīri :
1.vietā Ivo Jaunzems
2.vietā Kārlis Vītols
3.vietā Ingus Lazukins
Novuss pamatskolas meitenes :
1.vietā Ilva Bunka
2.vietā Andra Lanka
3.vietā Evita Jakovļeva
Novuss pamatskolas zēni:
1.vietā Gvido Šķila
2.vietā Mārtiņš Bunka
3.vietā Elvis Vīgants
Novuss sievas :
1.vietā Solveiga Ansone
2.vietā Annija Krista Bērziņa
Novuss vīri :
1.vietā Ģirts Lanka
2.vietā Ģirts Šķila
3.vietā Kārlis Vītols
Galda teniss pamatskolas meitenes:
1.vietā Kate Štokmane
2.vietā Evita Lazukina
3.vietā Evita Jakovļeva
Galda teniss pamatskolas zēni :
1.vietā Kristers Cābelis
2.vietā Dāvis Bērznieks
3.vietā Jānis Štokmanis
Galda teniss sievas:
1.vietā Aivita Barsukova
2.vietā Rita Bērziņa
3.vietā Laila Priedola
Galda teniss vīri :
1.vietā Uldis Kristapsons
2.vietā Zintis Vīgulis
3.vietā Aldis Barsukovs
Šautriņu mešana pamatskolas meitenes:
1.vietā Evita Lazukina
2.vietā Evija Brikmane
3.vietā Evita Jakoļeva
Šautriņu mešana pamatskolas zēni:
1.vietā Arvis Barsukovs
2.vietā Ansis Rudzājs
3.vietā Kristaps Klaks
Šautriņu mešana sievas:
1.vietā Aivita Barsukova
2.vietā Laila Priedola
3.vietā Annija Krista Bērziņa
Sautriņu mešana vīri:
1.vietā Aldis Barsukovs
2.vietā Ivo Jaunzems
3.vietā Andris Baranovs
Zolīte:
1.vietā Sarmīte Zaļkalne
2.vietā Ojārs Drulle
3.vietā Aigars Jakovļevs
 
    Liels paldies Gintai Vītoliņai par sportistu atbalstīšanu un sagādātiem gardumiem.
    Liels paldies Veronikai Zamarītei par sporta zāles sakopšanu abām sporta dienām,ārpus sava darba laika.
Aldis Barsukovs
 
PLAŠĀKU  FOTOREPORTĀŽU  SKATIETIES  FOTOGALERIJĀ
 

 

« Atpakaļ