Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Septembris

02.10.2012

Kultūras namu vadītāju seminārs Nīcā

    Š.g.28.septembrī Pāvilostas novada kultūras un tautas namu vadītāji apmeklēja Nīcas kultūras namu, kur tika organizēts seminārs bijušā Liepājas rajona kultūras namu vadītājiem. Agrāk šos seminārus organizēja Liepājas kultūras nodaļa, bet nu jau trešo gadu pēc novadu apvienošanās šādas tikšanās netika rīkotas. Paldies jāsaka Nīcas kultūras nama direktorei Agijai Kaunesei un Otaņķu tautas nama vadītājai Inesei Šalmai, kas mums deva iespēju satikties ar saviem kolēģiem no septiņiem novadiem.
   Semināru iesākām ar lektora Kaspara Bikšes vadīto lekciju „Ķermeņu valoda”, pēc kuras katrs novads prezentēja sava novada kultūras, tautas namus, organizētos pasākumus, projektus un pašdarbības kolektīvus. Mēs savu novadu prezentējām sagatavotajā uzvedumā, ko pārstāvēja Velga Freimane, Daina Vītola un Silva Vārsberga.
   Pēc novadu prezentācijām devāmies ekskursijā pa Nīcas novadu, kas noslēdzās ar gastronomiskiem pārsteigumiem un neformālām sarunām vienā no Nīcas viesu namiem.
 
   2013. gada 9.maijā šāda tikšanās notiks Priekulē un tā katru gadu savā novadā, lai kopīgi kultūras darba organizētāji satiktos, uzzinātu, pārrunātu, dalītos pieredzē par to, kas jauns un aktuāls kultūras dzīvē notiek novados.
 

Pāvilostas pilsētas k/n vadītāja Silva Vārsberga
« Atpakaļ