Trešdiena, 07.12.2022
Dzirkstīte, Anta, Antonija

Novembris

22.11.2012

Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

 
    Klāt atkal novembris – Latvijas dzimšanas dienas mēnesis. Un arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, svētku priekšvakarā pulcējāmies Vērgales kultūras namā, lai godinātu mūsu valsti, Latviju, un atskatītos uz padarīto aizvadītajā laika periodā.
     Ir patiess prieks, ka Vērgales goda grāmatā atkal daudz jaunu ierakstu! Mēs lepojamies ar mūsu pagasta iedzīvotājiem, kuru darbs izskan gan mūsu pagasta robežās, gan ārpus tām!
    Nomināciju „GADA SPORTISTS 2012” ieguva Vērgales pamatskolas 5.klases skolēns Dans SILS par labiem sasniegumiem futbolā!
    Nomināciju „JAUNIETIS NOVADAM 2012” ieguva Daina VANAGA par pasākumu organizēšanu biedrībā „ZIEMUPĪTE” – „MADARA”!
   Nomināciju „GADA NOVADNIEKS 2012” ieguva Nora KURME un Ojārs DRULLE par aktīvu piedalīšanos dažādos pasākumos un Pāvilostas novada piedziedāšanu, par koncertu sniegšanu un Vērgales vārda popularizēšanu ārpus pagasta un novada robežām!
    Pateicības saņēma Daina VĪTOLA, Biruta KURME, Ērika MELVAGA, Iveta VANAGA, Daina ŠUMILO un Imants BERGMANIS, Arturs Voldemars VĪTOLS, Dzintra SOKOLVA, Ivars LAPIŅŠ, Inga ČIPŅE, Edgars SILS, Ritvars ZĪTARS, Mārtiņš AKERFELDS, Gatis PINKULIS un Igors GULBIS!
      Tika sumināta arī fotokonkursa „Pāvilostas novads 2012.gadā” nominante Daina VĪTOLA .
    Sirsnīgas dziesmas un dzejas rindas Latvijai izskanēja Vērgales pamatskolas skolēnu izpildījumā. Bet pasākuma noslēgumā svētku koncertu sniedza Rikardions, jeb Rihards Millers no O - kartes skatuves!
Vita Braže
 

« Atpakaļ