Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Maijs

20.05.2012
TĀ SVINĒJĀM
PĀVILOSTAS  PILSĒTAS  SVĒTKUS!
  
    Sestdien, 19. maijā, pāvilostnieki un viesi svinēja Pāvilostas pilsētas 133. dzimšanas dienu!
   Rīts iesākās ar ceļojošo kausu mini futbolā pilsētas stadionā un svētku tirdziņu atjaunotajā tirgus laukumā, pēc tam visi bērni tika aicināti skriet Minimaratonu, skrējēju pulciņš šogad pieaudzis līdz 26 dalībniekiem. Maratona stafeti pārņēma Fotomedības Pāvilostas pilsētā un Velo-moto parāde ar orientēšanos. Bērni izklaidējās dažādās stafetēs un radoši izpaudās zīmējumos uz asfalta. Kāds varēja arī darboties dzintara apstrādē. Vēlāk pēcpusdienā pie muzeja varēja izmēģināt savus spēkus mezglu siešanā, tīklu lāpīšanā un špleisēšanā, kā arī nobaudīt uz vietas kūpinātas vējzivis. Bet svētku kulminācija bija Latvijas atklātais spēkavīru čempionāts Pāvilostā. Skatītājiem bija daudz ko redzēt, bet paši spēkavīri lauza daudzus Latvijas rekordus, un tas viss pateicoties Pāvilostas skaistumam, spēkam un viesmīlībai!
    Pievakarē Pāvilostas kultūras namā pašdarbnieki sniedza koncertu un priekšsēdētājs sveica ar svētku uzrunu. Pasniedza pateicības rakstus un sveica Goda Novadnieku.
     Bet pavisam vēlā vakarstundā visi gribētāji varēja izbaudīt neaizmirstamu braucienu pretī saules rietam, ko piedāvāja biedrība "Pāvilostas laivas".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Atpakaļ