Trešdiena, 21.08.2019
Linda, Janīna

Februāris

20.02.2012

PĀVILOSTAS NOVADA SPORTA DIENAS

    19.februārī Pāvilostas sporta zālē notika Pāvilostas novada sporta diena. Visos sporta veidos sacensības notika pamatskolu grupā un vidusskolas/pieaugušo grupā.
 
Teniss
Pamatskolas meitenes – 1.vietā Kristīne Anna Reģele
                                               2.vietā Kate Štokmane
                                               3.vietā Terēze Cābele
Pamatskolas zēni – 1.vietā Dāvis Bērznieks
                                     2.vietā Ivo Jaunzems
                                     3.vietā Kristers Cābelis
Sievas – 1.vietā Laila Priedola
                 2.vietā Aivita Barsukova
                 3.vietā Rita Bērziņa
Vīri – 1.vietā Zintis Vīgulis
          2.vietā Uldis Kristapsons
          3.vietā Marats Bolgovs

Dambrete
Pamatskolas meitenes – 1.vietā Terēze Cābele
                                               2.vietā Kate Štokmane
                                               3.vietā Evita Lazukina
Pamatskolas zēni – 1.vietā Arvis Barsukovs
                                     2.vietā Elvis Vīgants
                                     3.vietā Leo Kiričenko
Sievas- 1.vietā Aivita Barsukova
               2.vietā Annijas Krista Bērziņa
Vīri – 1.vietā Zintis Vīgulis
          2.vietā Guntis Balodis
          3.vietā Matīss Eihvalds

Zole
Vīri – 1.vietā Dainis Klaks
          2.vietā Aigars Bērziņš
          3.vietā Dzintars Zamarītis

Novuss
Pamatskolas zēni – 1.vietā Ivo Jaunzems
                                     2.vietā Mārtiņš Bunka
                                     3.vietā Elvis Vīgants
Vīri - 1.vietā Dainis Vītols
         2.vietā Ģirts Janka
         3.vietā Ēriks Bunka

Dārts
Pamatskolas meitenes – 1.vietā Kate Štokmane
                                               2.vietā Evita Jakovļeva
                                               3.vietā Evita Lazukina
Pamatskolas zēni – 1.vieta Mārtiņš Bunka
                                     2.vieta Ģirts Jakovļevs
                                     3.vietā Kristaps Klaks
Sievas – 1.vietā Annija Krista Bērziņa
                 2.vietā Aivita Barsukova
                 3.vietā Laila Priedola
 

 

Basketbola soda un tālmetieni

 

Pamatskolas meitenes – 1.vietā Kate Štokmane
                                               2.vietā Terēze Cābele
                                               3.vietā Evita Lazukina
Pamatskolas zēni – 1.vietā Ivo Jaunzems
                                     2.vietā Kristaps Klaks
                                     3.vietā Ģirts Jakovļevs
Sievas – 1.vietā Aivita Barsukova
                 2.vietā Rita Bērziņa
                 3.vietā Laila Priedola
Vīri – 1.vietā Uldis Arājs
          2.vietā Guntis Balodis
          3.vietā Endijs Klaks
 
Sporta organizators
ALDIS BARSUKOVS
 
PLAŠĀKU FOTO REPORTĀŽU SKATĪTIES FOTO GALERIJĀ

Pirmās dienas individuālo spēļu medaļnieki.

                                                                                                                                             Foto:M.Kurčanova

« Atpakaļ