Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Augusts

21.08.2012
VĒRGALES SVĒTKI "CAUR PAGĀTNI UZ NĀKOTNI"
 
   17.augusts – visas dienas garumā tiek veidotas ziedu kompozīcijas ar devīzi „UZZIED SPAIŅI, VANNAS, KANNAS, MUCAS, PODI...”
Krāšņi ziedi oriģinālos traukos redzami it visur. Pie Vērgales pamatskolas kāposts pamanījies uzziedēt lielā katlā, turpat blakus zied arī liela smeļamā karote!
 
18.augusta rīts iesākas ar makšķerēšanu muižas dīķī, bet plkst.9.00 Vērgales centrā visiem pieejami dažādi tirgus labumi – pašcepta maizīte, saldumi, kūpinājumi, stādi un drēbes. Bet ikvienu pie „TOP” un „MUIŽKALNIŅI” veikaliem ar savām dziesmām priecē Nora un Ojārs. Viņus savukārt nomaina cirka trupa „BEZTEMATA”.
 
      Kad nobaudīta cukura vate, popkorns un iemēģinātas piepūšamās atrakcijas, visi laipni tiek aicināti pusdienot muižas ēdnīcā, kur tiek piedāvāta saimes zupa, kungu otrais un baroneses saldais.
      Bet ap pusdienas laiku muižā, zirga pajūgā ierodas pats barons un baronese. Pie lielā saimes galda tiek aicināti visi muižas ļaudis uz mielastiņu. Pēc iestiprināšanās sākas lielais vīna šovs, kurā pirmie piedalās Gita un Ēriks Gausmaņi. Ar basām kājām kublā tiek mīcītas vīnogas Adriāno Čelentāno stilā. Sanāk lieliski! Vēl barons un baronese ļaudīm laipni atvēl savu pajūgu priekš vizināšanās.

    Pēc sporta aktivitātēm un Aizputes Tautas teātra izrādes „Mikumerdi” noskatīšanās pulcējamies Vērgales kultūras namā, lai godinātu sakoptāko sētu īpašniekus. Šogad tika vērtētas šādas nominācijas – terases, verandas, lodžijas, pagrabi, siltumnīcas, lecektis... Dzintra un Modris Bibji tika apbalvoti par dārzeņu audzēšanu slēgtās platībās. 
    Noslēgumā svētku koncerts kopā ar māsām Legzdiņām un zaļumballe muižas laukumā.
VITA BRAŽE
 
« Atpakaļ