Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Aprīlis

27.04.2012

 Ansamblis „Burbulīši”

dzied Lietuvā

     21. aprīlī Pāvilostas kultūras nama bērnu ansamblis „Burbulīši” (4. – 5. klases meitenes) devās uz Šauļiem Lietuvā, lai pārstāvētu savu pilsētu Pāvilostu bērnu un jauniešu dziesmu un deju festivālā „Flower Galaxy 2012”.
     Pamatā festivāla dalībnieki bija lietuvieši. No Latvijas uzaicinājumu piedalīties pasākumā bija saņēmuši Liepājas, Valkas, Alūksnes, Jelgavas un Pāvilostas bērnu ansambļi un deju kolektīvi. Krāšņi un interesanti priekšnesumi, iespaidīgi šova elementi priecēja skatītājus, klausītājus un festivāla dalībniekus.
      „Burbulīšu” meitenes turējās godam, sniegums bija kvalitatīvs un baudāms. Dzirdējām daudz labas atsauksmes, un žūrija mums uzsauca: „Bravo!” Meitenes guva gan skatītāju, gan žūrijas atzinību. Starp dejotājiem pārliecinošāki bija lietuvieši, taču galveno un vienīgo balvu Grand Prix mājās aizveda dziedātāji no Valkas.
     Paldies Pāvilostas pilsētas domes priekšsēdētājam U. Kristapsonam un domes deputātiem par piešķirto finansiālo atbalstu. Paldies labajiem cilvēkiem, kas mums palīdzēja vajadzīgajā brīdī, lai „Burbulīši” nokļūtu festivālā. Tā ir neatsverama un vērtīga pieredze, ko guva meitenes.
     Paldies Aivijai, Aivitai, Ievai, Lienei, Kristai, Samantai un Vendijai par izturību mēģinājumos un pārliecinošo priekšnesumu. Lai arī turpmāk jūsu balsis iepriecina klausītājus!
„Burbulīšu” skolotāja Aija Gertsone
 
 
 
« Atpakaļ