Svētdiena, 25.09.2022
Rauls, Rodrigo

Maijs

16.05.2011

MĀMIŅAS DIENA PĀVILOSTAS BĒRNU DĀRZĀ

             Ziedošais pavasaris sākas ar skaistiem un gaidītiem svētkiem – Māmiņas dienu.
            6. maija pēcpusdienā Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādes „Dzintariņš” bērni priecēja māmiņu, vecmāmiņu un pārējo skatītāju acis un sirdis – centīgi un sirsnīgi izpildot savus priekšnesumus.
            Paši mazākie - „Saulītes” grupas bērni draiskojās un darbojās priekšnesumā „Zaķīšu pirtiņa”, turklāt Petra Perella Griškēviča deklamēja dzejoli un kopā ar māsu Alisi Aleksandru dziedāja. Lai pašu mazāko bērnu priekšnesums izdotos lieliski, par to rūpējās skolotāja Inese un skolotājas palīdze Gita.
            „Taurenīšu” grupas bērni skaisti un organizēti uz skatuves izdejoja I. Kalniņa dziesmu „Princesīte un trubadūrs”, bet Patrīsija Vanesa Rudzīte un Gabriela Vagotiņa Vagule runāja dzejoļus. Bērnus atbalstīja un iedrošināja skolotājas Rita un Inga, skolotājas palīdze Dace.
            Draiskā „Vāverēnu” grupa patstāvīgi izpildīja priekšnesumu „Putnu koris”, bet dzejoli deklamēja Agate Štokmane, Santa Ozoliņa, Ramona Tīna Rolmane un Valters Videnieks. Viņus iedrošināja skolotāja Ligita un skolotājas palīdze Dina.
            Čaklā „Rūķīšu” grupa kopā ar skolotāju Elgu un skolotājas palīdzi Ausmu izpildīja priekšnesumu „Krāsaini sapņi” – pārsteidzot visus ar krāsu lietu un košajiem burbuļiem. Dzejoļus skaitīja Jānis Ūdriņš, Marta Kronberga un Elizabete Kiričenko.
            Lai sagatavotu interesantus un atraktīvus priekšnesumus, lielu darbu ieguldījušas mūzikas skolotāja Aija un deju skolotāja Ligita. Paldies!
            Bet koncerta noslēgumā visus klātesošos uzrunāja mīļā un sirsnīgā V. Vētras dziesma „Māmiņai”, kuru izdziedāja Pāvilostas sieviešu korī dziedošās māmiņas un pedagogi, kopā ar bērniem. Ģitāras pavadījumu izpildīja Petras un Alises māmiņa Ingūna Griškēviča, bet par vijoles jauko skanējumu rūpējās Madara māmiņa Dace Bērzniece un to izpildīja bijusī pirmsskolas audzēkne Aivija Dima. Paldies par jauko sadarbību!
            Klātesošie varēja vērot bērnu izaugsmi – mazo bērnu draiskulības un jau lielāko bērnu spējas, patstāvību, attīstību, atraktivitāti un drosmi demonstrēt priekšnesumus. Cik droši bērni tver mikrofonu, dzied, dejo un deklamē.
            Paldies visiem, kas piedalījās ar savām idejām un atbalstīja šo pasākumu, lai tas izdotos tik jauks un krāsains!
            Paldies kultūras nama atsaucīgajiem darbiniekiem!
Pirmsskolas skolotāja Inese Ermsone
« Atpakaļ