Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Par kārtības nodrošināšanu Pāvilostā un tās apkārtnē


Par kārtības nodrošināšanu Pāvilostā un tās apkārtnē

    Atbildot uz Pāvilostas iedzīvotāju jautājumiem par kārtības nodrošināšanu gan pilsētā, gan tuvākajā apkārtnē, Dienvidkurzemes novada izpilddirektors Uldis Vārna skaidro, ka Pašvaldības policija šajā teritorijā joprojām darbojas un kārtība tiek nodrošināta.

     U. Vārna skaidro, ka ir notikusi darbinieku maiņa, bijušo darbinieku vietā ir pieņemti divi citi pašvaldības policisti, kas rūpējas par kārtību Pāvilostā un tās apkārtnē. Darba laikā kārtības uzturētāji atrodas uz vietas Pāvilostā vai tās apkārtnē. Citā laikā šo teritoriju apkalpos Aizputes Pašvaldības policijas iecirkņa darbinieki, bet vajadzības gadījumos palīgā dosies arī kolēģi no Grobiņas, Aizputes un citām vietām, kā arī valsts policijas pārstāvji.

      Izpilddirektors norādīja, ka tāpat kā līdz šim iedzīvotāji, kam nepieciešama pašvaldības policistu palīdzība, var zvanīt uz tālruņa numuru 29242320.

      U. Vārna arī informēja, ka jau šobrīd tiek plānota kārtības nodrošināšana nākamajā atpūtas sezonā, kad Pāvilostā kā ik vasaru būtiski palielināsies iedzīvotāju skaits un būs nepieciešams palielināt kārtības nodrošinātājus. Plānots vasaras mēnešos palielināt pašvaldības policistu skaitu Pāvilostā.

 

 

« Atpakaļ