Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Pārskats par publiskās apspriešanas rezultātiem


Pārskats par publiskās apspriešanas rezultātiem

Pārskats par publiskās apspriešanas rezultātiem

projekta “Zvejas ostas pievadceļa pārbūve, infrastruktūras un atpūtas zonas izveide

Dzintaru ielā no Tirgus ielas līdz promenādei Pāvilostā”

realizācijai saskaņā ar būvniecības ieceri

           

      Pāvilostas novada pašvaldības būvniecības iecere projekta “Zvejas ostas pievadceļa pārbūve, infrastruktūras un atpūtas zonas izveide Dzintaru ielā no Tirgus ielas līdz promenādei Pāvilostā” realizācijai paredzēta Dzintaru ielas pārbūve posmā no Tirgus ielas līdz promenādei.

       Projektā paredzēts, pārbūvēt Dzintaru ielu atjaunojot brauktuves, ietves un stāvlaukuma segumu. Dzintaru iela tiks sadalīta divos posmos, posms no Tirgus ielas līdz Vītolu ielai paredzēts transportam, gājēji pārvietosies pa esošajām un jaunizbūvētajām ietvēm, bet posms no Vītolu ielas līdz promenādei būs paredzēts gājējiem un apkalpojošajam transportam. Dzintaru ielas gājēju posms tiks atdalīts ar trim automātiskajiem bolardiem.

       Dzintaru ielas gājēju posma segums tiks izbūvēts no bruģakmens, šajā ielas posmā tiks izvietoti labiekārtošanas elementi un sakārtota zaļā zonā, kā arī ierīkots jauns ielas apgaismojums. Posma beigās pie novadpētniecības muzeja tiks atjaunots laukums piegādes transportam un pasākumiem.

      Publiskās apspriešanas laikā no 2021. gada 5. maija līdz 2021. gada 25. maijam tika saņemtas 216 aptaujas anketas, no kurām 179 anketās pausts atbalsts projekta realizācijai, savukārt 37 anketās pausts viedoklis pret projekta realizāciju. Detalizēts pārskats pievienots pielikumā.

 

►PĀRSKATS UN TĀ PIELIKUMS

 

 

 

 

 

« Atpakaļ