Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Jūnijs

25.07.2012
Bērnības svētki Vērgalē

      Ja atceramies savu bērnību, tad bija tādi svētki kā Pilngadības svētki – svinīga pasu izsniegšana un Bērnības svētki, kuri deva iespēju bērniem svinīgi tikt pie kūmām vai krustvecākiem. Arī Vērgales kultūras namā, 30.jūnijā, norisinājas Bērnības svētki.

Lasīt vairāk

30.07.2012

Pāvilosta svin vārda dienu

      29.jūnijā, kad vārda diena ir Pēteriem, Pauliem un Pāviliem, arī Pāvilostas pilsēta svin vārda dienu. Svinības jau kļuvušas par tradīciju, jo notiek jau otro gadu. Šogad tajās piedalījās bērni un jaunieši no Cīravas un Pāvilostas. Pasākumu organizē Pāvilostas bibliotēka un biedrība „Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs”, sadarbībā ar Pāvilostas kultūras namu. Ja pagājušajā gadā svētku tēma bija grāmatas un kino, tad šogad tā bija jūra.
Lasīt vairāk

25.07.2012

 Piemiņas brīdis Vērgales kapsētā

     Vērgalē, 14. jūnijā, pieminēja tos, kurus 1941. gada 14. jūnijā tika aizvesti tālu prom no Latvijas...

Lasīt vairāk

25.07.2012
Karstais Comenius kultūras
kokteilis Kiprā
 
       Šā gada noslēguma braucienā ar komandas padarīto mājasdarbu bagāžā, no 6.-13. jūnijam devāmies uz tālo, grieķu mītiem un leģendām apvīto zemi – Kipru. Ceļš uz Kipru aizsākās agri no rīta un beidzās pusnaktī Kipras lidostā – Pafosā. Izkāpjot no Ryanair lidmašīnas, gaisā virmoja īpašs Kipras gaiss ar neparastu smārdu, kuru, ļoti iespējams, radīja karstais, mitrais gaiss sajaukumā ar jūru un neskaitāmajiem, gandrīz saulē izkaltušajiem savvaļas augiem.
Lasīt vairāk

13.06.2012

Kultūras darbinieku diena!

    Pirmdien, 11. jūnijā, Pāvilostas novada kultūras darbinieki devās nelielā pieredzes ekskursijā pie kaimiņiem - Aizputes novadu!

Lasīt vairāk

07.06.2012
Ceriņu ziedu izlaidums!
  
    Šogad Pāvilostas bērnudārzs "Dzintariņš" savus mazos absolventus svieca īpašā datumā - 1.jūnijā, kas ir arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena.
 
  
Lasīt vairāk