Otrdiena, 30.05.2023
Lolita, Vitolds

Jūnijs

25.07.2012
Bērnības svētki Vērgalē

      Ja atceramies savu bērnību, tad bija tādi svētki kā Pilngadības svētki – svinīga pasu izsniegšana un Bērnības svētki, kuri deva iespēju bērniem svinīgi tikt pie kūmām vai krustvecākiem.
      Tad laiki mainījās un tagad ģimenes izvēlas savus bērnus kristīt baznīcā, taču dažādu iemeslu dēļ visi to nevar izdarīt. Bērnība – jaukākais, saulainākais un priecīgākais laiks bērna mūžā. Tās ir vecāku rūpes un mīlestība, kam palīdz krustvecāki, kas labprāt uzņemas gādību par bērniņa audzināšanu. Būt par krustvecākiem ir liela atbildība un gods tiem, kam tas uzticēts.
    Un tā – 30.jūnijā Vērgales kultūras namā mēs sagādājām svētkus saviem bērniem, kas viņiem varbūt paliks atmiņā kā viens no jaukākajiem bērnības notikumiem. Ar mīļām dzejas rindām un dziesmām, ar izšūpošanos bērnības šūpolēs, Goda kūmas Kristīne Dina BITĒNA un Atvars SIRMAIS, sveica mazos gaviļniekus, viņu vecākus un krustvecākus. Blakus mīlošajiem vecākiem tagad stāv arī viņu izvēlētie krustvecāki.
  Šogad Bērnības svētkus svinēja 12 bērni. Sveicam gaviļniekus, viņu vecākus un kūmas, vēlam stipru veselību, laimi un visu sapņu piepildījumu:
Ievai ČIPĀNEI, Karīnai BALODEI, Rūtai KLĀSĒNAI, Ralfam Emīlam KLĀSĒNAM, Ērikai RUDZĀJAI, Nortijai PUĻĶEI, Karīnai ŠPĒRAI un Kristapam SPROĢIM. Arnitai APLOKAI, Renātei APLOKAI, Heritai GRIČELEI un Amandai TROFIMOVAI!
    Pēc svinīgās daļas Bērnības svētku dalībnieki ar pušķotajām automašīnām policijas pavadībā izbrauca goda apli pa Vērgali, signalizējot un sveicinot apkārtējos!

Vērgales kultūras nama vadītāja
Velga Freimane

Karīna Balode ar savu krustmāmiņu un Goda kūmu Kristīni Dinu Bitēnu. Foto Vita Braže

 

Bērnības svētku gaviļnieki kopā ar Goda kūmu Kristīni Dinu Bitēnu. Foto Vita Braže


« Atpakaļ