Sestdiena, 20.07.2024
Ramona, Ritma

Maijs

RODODENDRU ROBEŽSTĀDĪJUMI ULMALES KAPOS

02.06.2020

Ulmales kapi atrodas meža ielokā un meža tuvums diktē, kādus augus būtu nepieciešams izvēlēties robežstādījumiem – viegli kopjamus, ’’negaršīgus’’, mūžzaļus. Papildus izpētot Vācijas un Polijas piemērus tika secināts, ka vispiemērotākie augi ir mūžzaļie rododendri.

Lasīt vairāk

“Dzintariņš” sūta sveicienus!

02.06.2020

Pāvilostas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” 29.maijā noslēdzas dīvainais mācību gads. Šī diena bija paredzēta kā sešgadīgo bērnu grupas izlaiduma diena, taču šogad ārkārtas situācija valstī ieviesusi savas korekcijas. Ir skumji, jo kopā ar bērniem nav vecāku, nav viesu. Taču ir gaviļnieku satrauktie un priecīgie smiekli, ir ziedi un dāvanas.

Lasīt vairāk

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas izlaidums

02.06.2020

Šī gada 22. maijā Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolu absolvēja 4 audzēknes  - Sindija RUSIŅA, Ilze MELDERE, Džeina ŠERVINCKA un Gundega MATISONE.

Lasīt vairāk

Vērtē Skaļās lasīšanas dalībniekus

29.05.2020

2020. gada  14. maijs bija  īpašs notikums visiem tiem skolēniem, kuri piedalās Nacionālā Skaļās lasīšanas sacensībā -  notika Liepājas reģiona Skaļās lasīšanas konkurss. Šis laiks ir ieviesis savas korekcijas, tādēļ konkurss šoreiz notika virtuālā formā. Konkursa dalībnieki bija iesūtījuši  sava lasījuma video rullīšus, kurus attālināti  noklausījās un izvērtēja žūrija. Pavisam tika iesūtīti 13 video, t.sk. Pāvilostas vidusskolas un Pāvilostas bibliotēkas dalībnieces Elzas Eleonoras Zariņas video.

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā darbs neapstājas

26.05.2020

  Kā jau zināms visā valstī no 12.marta tika izsludināta ārkārtas situācija, kas ikviena dzīvē ienesa virkni dažādu izmaiņu un korekciju. Šī situācija radikāli mainīja arī skolu un skolēnu dzīvi. No 23.marta ārkārtas situācijas dēļ skolēnu un skolotāju darbs notika attālināti. Arī Vērgales pamatskolā.

Lasīt vairāk

Vērgales muzejā darbi turpinās

26.05.2020

 Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, lai ierobežotu Covid – 19 izplatību, ar 12.martu apmeklētāju pieņemšanu klātienē pārtrauca muzeji, arī Vērgales pagasta muzejs. Taču neskatoties uz to, darbs muzejā turpinājās.

Lasīt vairāk