Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Fonds "Sakas novada pensionāru nodibinājums"

Nodibinājums: Pāvilostas novada atklātais sabiedriskais fonds " Sakas novada pensionāru nodibinājums "

Dibināts 06.11.2006.        

Nodibinājuma mērķi:

    1. Palīdzēt finansiāli Pāvilostas novada pensionāriem medicīnas jomā.
    2. Palīdzēt un atbalstīt Pāvilostas novada pensionārus sociālajā jomā.
    3. Palīdzēt un atbalstīt Pāvilostas novada pensionārus kultūras jomā.

         Pāvilostas novada atklātais sabiedriskais fonds "Sakas novada pensionāru nodibinājums" tika izvirzīts Sabiedrības Integrācijas fonda rīkotajai "Sabiedrības Vienotības balvai 2009". Svinīgā pasākuma noslēguma cermonijā Latviešu biedrības namā Rīgā pensionāru nodibinājuma apvienības vadītāja Maija Arāja un Velta Citskovska.

     

    Nodibinājums „Sakas novada atklātais sabiedriskais fonds „Sakas novada pensionāru nodibinājums”” ir pirmais realizējis Pāvilostas novada domes izsludināto Pāvilostas novada pašvaldības kultūras un izglītības projektu konkursa atbalstīto projektu  „Pāvilostas kapličas labiekārtojums” un uz 18. augusta kapu svētkiem tika rekonstruēts, jeb no jauna nobruģēts laukumiņš pie Pāvilostas kapličas. Kopējās projekta izmaksas ar PVN ir LVL 500.00 Darbus veica SIA „Kurzemes ceļinieks un būvnieks”.

 

    2013. gada 27. novembrī Nodibinājums „Sakas novada atklātais sabiedriskais fonds „Sakas novada pensionāru nodibinājums””, pateicoties jau otrajam realizētajam projektam, kuru atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, tika uzaicināts uz gada noslēguma labdarības un brīvprātīgo godināšanas pasākumu

"Neiebridis nezināsi, cik dziļš" Rīgā, Ziemeļblāzmas pilī.

   Pasākuma programā bija iepazīšanās ar atjaunoto Ziemeļblāzmas pili, tikšanās ar fonda vadību,  labāko projektu realizētāju apbalvošanu un brīvprātīgo apbalvošana un svinīgs koncerts.

 

 labāko godināšana

 mirklis pirms svinīgā pasākuma

 

 ekskursija pa Ziemeļblāzmas pili

 

 

 tikšanās ar fonda vadību