Pirmdiena, 27.03.2023
Tālrīts, Gustavs, Gusts

Jaunais mācību gads Vērgales PII “Kastanītis”

Jaunais mācību gads Vērgales PII “Kastanītis”

08.09.2021

     Cienījamie pedagogi un vecāki! Prieks Jūs visus sveikt šajā jaukajā jaunajā mācību gadā.  Šogad Vērgales PII “Kastanīti” apmeklēs 73 bērni visā izglītības iestādē kopumā. Mēs lepojamies, ka mūsu pirmsskolas izglītības iestāde “Kastanītis” atrodas tik skaistā un gleznainā vietā Latvijā. Šeit mūsu bērniem ir daudzas priekšrocības – svaigs gaiss un iespēja pētīt dabu un apkārtni visā savā daudzveidībā.

     Mēs varam priecāties, ka mūsu pirmsskolas izglītības iestādē strādā zinoši un profesionāli pedagogi. Īpaši paldies visām skolotājām un skolotāju palīgiem par viņu lielo ieguldījumu, jo viņu loma izglītībā ir būvēt pašus pamatus mūsu bērniem. Paldies visiem bērnu vecākiem par aktīvu līdzdalību atbalstot un īstenojot dažādas iestādēs aktivitātes.

     Arī šajā mācību gadā būs daudz jaunu izaicinājumu, ar kuriem mums visiem kopīgi nāksiet tik galā, lai katrs bērns justos dzīvespriecīgs un gaidīts mūsu pirmsskolas izglītības iestādē “Kastanītis”. Tikai kopā mēs spēsim paveikt vairāk un padarīt mūsu bērnu ikdienu laimīgāku un daudzpusīgāku.

 

Veselību vēlot -

Vērgales PII “Kastanītis” pirmsskolas izglītības metodiķe Lāsma Jāce

 

Foto no iestādes arhīva

« Atpakaļ