Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Lieldienu dekorācijas

Lieldienu dekorācijas

30.03.2021

      Lieldienas ir atdzimšanas svētki. Šī gada dekorācijās ir redzami zaķi, olas un tādas pavasara puķes kā tulpes, sniegpulksteņi un narcises, kas vislabāk atspoguļo atdzimšanu simboliski.

      Lieldienu dekorāciju izgatavošanai tika izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas. Koka finiera zaķus un olas ar pavasara ziediem izgrieza lāzergravēšanas - griešanas iekārta. Liels paldies Mairitai Tumpelei par produktīvo sadarbību!

      Ar dekoru izgriešanu gan nebeidzās dekorāciju izveide. Dekorācijas nokrāsoja pavasarīgās krāsās – baltā, oranžā, gaiši zaļā un dzeltenā krāsā. Kultūras nama vadītāja Silva Vārsberga un apkopēja Gita Mackēviča cītīgi krāsoja dekorus visu marta mēnesi. Dekori žāvējās pat uz drēbju pakaramiem kultūras namā. Kopīgi ar kultūras nama darbiniekiem izdomājām konstrukciju, pie kā pielikt dekorus. Konstrukcijas izgatavoja un pa pilsētu izvietoja labiekārtošanas strādnieki Rinalds Stirna un Andris Ermsons.

      Lieldienu dekorāciju izveidošana prasīja daudz laika un darba, bet kopīgi sadarbojoties tiešām panākts labs rezultāts un ceru, ka nākamgad izdosies papildināt dekorāciju skaitu!

 

Ainavu arhitekte Anda Uzare

 

Nokrāsotās dekorācijas žuva pat uz drēbju pakaramajiem

Dekorāciju izvietošana pilsētā

 

 

« Atpakaļ