Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Maijs

Vērgales “TEIKAS” kļūst par realitāti

09.06.2021

Domājams, ka daudzi vērgalnieki neticēja (daži arī nesagaidīja), ka beidzot sapnis par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju “Teikas”, Vērgalē, tiks piepildīts. Nepagāja ne 30 gadu, kad sākas būves atdzimšana un ilgā teika nu tiks pārvērsta realitātē. Vēl savas pastāvēšanas pēdējos mēnešos Pāvilostas novada domei ir izdevies piesaistīt finanšu līdzekļus, lai šo māju pabeigtu un mājvietu rastu jaunas 12 ģimenes vai speciālisti.

Lasīt vairāk

Izlaidums Vērgales bērnudārzā "Kastanītis"

03.06.2021

31.maija rītā bērni ierodoties  “Kastanītī” bija pārsteigti un sajūsmināti - vienā naktī iestādes teritorija bija pārvērtusies mazā telšu pilsētiņā, izrotāta ar smaržīgiem ceriņu pušķiem, svētku karodziņiem un meijām.  Īpaši priecīgi bija grupas “Pūcītes” bērni, saprotot, ka tas viss ir viņiem par godu, jo šodien taču pienākusi ilgi gaidītā izlaiduma diena!

Lasīt vairāk

Taurenīši aizlido uz skolu

01.06.2021

Pāvilostas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” 28. maijā “Taurenīšu” grupas bērni svinēja izlaidumu. Arī šogad svētku diena noritēja bez vecāku klātbūtnes un lielo sveicēju pulka, neskatoties uz to, bērni bija priecīgi, smaidīgi un pozitīvi satraukti. Arī izlaidumā bez viesiem netrūka ziedi, dāvanas, silti apskāvieni, prieka asaras un pateicības vārdi.

Lasīt vairāk

IZLAIDUMS PĀVILOSTAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLĀ

01.06.2021

  2021. gada 20. un 21. maijā Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola aizvadīja savu XXVI izlaidumu. Šogad tas bija ļoti neparasts - atbilstošs valstī noteiktai kārtībai, absolventi un pedagogi, viens no otra sēdējām ar distanci. Taču tas nemazināja mūsu svētku noskaņu, jo skolu absolvēja 3 audzēkņi.

Lasīt vairāk

Konkurss “STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ” ienāk Pāvilostā

01.06.2021

Neskatoties uz attālināto mācību procesu, Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi piedalās dažādos mākslas konkursos.Vizuālās mākslas konkursā “STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ”, mūsu skolas audzēknes Monta Tumpele un Katrīna Antanoviča tika izvirzītas otrajai kārtai, kas notika  19. maijā Mākslas nodaļā.

Lasīt vairāk

Skaļās lasīšanas konkurss

01.06.2021

27.maijā tiešsaistes platformā Zoom norisinājās Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības Liepājas reģiona fināls. Sacensību otrajā kārtā piedalījās deviņi čempioni, kas titulu bija ieguvuši savas skolas sacensībās.  Šogad sacensībās piedalījās tikai 5.klašu skolēni.Žūrijas vērtējumā par skaļās lasīšanas sacensību čempionu Liepājas reģionā 2021.gadā kļuva Vērgales pamatskolas skolnieks DANIELS ŠTRAUHS!

Lasīt vairāk

Sveic nozīmīgās darba jubilejās

01.06.2021

       2015.gadā Pāvilostas novada pašvaldība iedibināja jaunu tradīciju - novada svinīgajos pasākumos sveikt Pāvilostas novada pašvaldībā strādājošos, kuriem kalendārajā gadā svinama apaļa darba jubileja. Šogad apaļās darba jubilejas svinamas daudziem novada darbiniekiem, kopumā piecpadsmit pašvaldībā strādājošajiem, kurus 21. maijā sveica domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.

Lasīt vairāk

Pāvilostas bērnu deju kolektīvi piedalās Deju svētku video projekta “Svinēt Sauli” filmēšanā

19.05.2021

Atsākoties deju mēģinājumiem klātienē Upesmuižas parkā, dejotāji sāka arī svarīgu un apjomīgu darbu, lai ieietu vēsturē unikāla Deju svētku video projektā “Svinēt Sauli”.

Lasīt vairāk

Pāvilosta svin savu 142.jubileju!

17.05.2021

Pāvilostas pilsēta savas dibināšanas svētkus svin maijā, pavasarī – dabas atmodas visskaistākajā brīdī – ziedēšanas laikā, kad šķiet, ka meži, pļavas un pat jūra uzgavilē visai radībai. Šogad aprit jau 142.gadadiena kopš 1879. gada maijā vācu barons Otto Fridrihs fon Lilienfelds šeit dibināja ostu un pilsētu, to nosaukdams sava brāļa – Kurzemes gubernatora Paula fon Lilienfelda vārdā – par Pāvilostu.

Lasīt vairāk

Svētku tirgus Vērgalē!

05.05.2021

Saulainā 2.maija rītā, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus,  Vērgales centrā notika ilgi gaidītā satikšanās gadatirgū.

Lasīt vairāk