Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

OLIMPISKĀ DIENA PĀVILOSTAS PAMATSKOLĀ

OLIMPISKĀ DIENA PĀVILOSTAS PAMATSKOLĀ

01.10.2020

       Popularizējot veselīgu dzīvesveidu un godīgas spēles principus, Latvijas Olimpiskā komiteja 2020.gada 18.septembrī organizē “Olimpisko dienu”, kas veltīta Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai. Šajā gadā dienas tēma nebija stigri noteikta un skola pati varēja izlemt, kādām sporta aktivitātēm dot priekšroku.

       Arī Pāvilostas pamatskolā ik gadu skolēni un pedagogi iesaistās šajās aktivitātēs, tādējādi ikvienu aicinot būt aktīvam, sportiskam un veselam!

        Olimpiskā diena iesākās Pāvilostas sporta zālē, ko atklāja 1.-3. klases skolēni ar stafetēm, kuras organizēja sporta skolotājs Ivo Jaunzems. Bet jau  pl.10.00 visi pulcējās skolas aktu zālē, lai kārtīgi ar iecienīto Vislatvijas rīta rosmes vingrojumiem iesildītos nākamajiem sportiskajiem uzdevumiem. Šogad vingrojumus klātienē demonstrēja 9. klases skolniece Ramona Tīna Rolmane.

       Turpinājumā 4., 5. un 6. klase devās uz sporta zāli, kur piedalījās divās bumbu spēlēs, kuras sagatavoja un vadīja treneris Aldis Barsukovs. Spraigās spēlēs klases savā starpā sadalīja godalgotās vietas. Savukārt sporta skolotājs Zintis Vīgulis  7., 8. un 9.klases skolēniem bija noorganizējis dažādas sportiskas aktivitātes tuvējā Zaļkalna mežā. Katrs klases audzinātājs saviem audzēkņiem bija blakus un centās uzmundrināt sacensību laikā. Olimpiskās dienas noslēgumā ikviens dalībnieks saņēma veicināšanas balvas un pateicības sertifikātu.

     Pāvilostas pamatskola saka lielu paldies ikvienam par iesaistīšanos Olimpiskā dienā 2020 un organizēšanu, īpašu paldies  sakot Aldim Barukovam, Ivo Jaunzemam, Zintim Vīgulim, Ramonai Tīnai Rolmanei un Olimpiskai komitejai.

 

 

Rakstu veidoja sabiedrisko attiecību speciāliste

Marita Kurčanova

un Pāvilostas pamatskolas direktore Marita Rolmane

 

Foto un video: M. Kurčanova

 

 

« Atpakaļ