Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

PĀVILOSTAS AMATIERTEĀTRIS UZSTĀJAS RĪGĀ

PĀVILOSTAS AMATIERTEĀTRIS UZSTĀJAS RĪGĀ

05.10.2020

     Sestdien, 5.septembrī, Pāvilostas pilsētas kultūras nama amatierteātris ar uzvedumu “Latviešu sapnis” pēc A. Bules tāda paša nosaukuma daiļdarba viesojās Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, kur no 5.-6.septembrim notika sestie Latvijas novadu amatierteātru svētki.

     Šajās dienās muzeja apmeklētājiem bija iespējams noskatīties 22 latviešu dramaturģijas klasikas un mūsdienu autoru darbu iestudējumus.  Svētkos piedalījās amatierteātri no Aizkraukles, Auces, Bauskas, Durbes, Jaunpils, Kandavas, Kokneses, Limbažu, Ozolnieku, Pāvilostas, Sabiles, Saldus, Skrundas, Tukuma, Vecpiebalgas un Ventspils novadiem, Liepājas, Lielvārdes pilsētas un novada. Nemainīga palikusi svētku sūtība – popularizēt amatierteātru tradīciju un latviešu dramaturģiju

      Uzstājāmies Kurzemes zvejnieku sētā “Lurķi”. Mums bija lieliska iespēja parādīt sevi un skatīt pārējo amatierteātru iestudējumus, ko vēlāk arī analizējām. Pasākumu rīkoja Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) sadarbībā ar Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju, un tas norisinājās vienlaikus ar Mūsdienu amatniecības festivālu, kurā arī bija ko redzēt, nogaršot un iedvesmoties.

 

Pāvilostas amatierteātra režisore

Marita Horna

 

Foto: A.Jancis

 

Pateicību par piedalīšanos Pāvilostas amatierteātrim pasniedz

Latvijas Nacionālā kultūras centra teātra mākslas eksperte Dace Vilne

 

 

« Atpakaļ