Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

FOTO – VIDEO KONKURSS "TVER 2020 MIRKĻUS PĀVILOSTAS NOVADĀ" NOSLĒDZIES

FOTO – VIDEO KONKURSS "TVER 2020 MIRKĻUS PĀVILOSTAS NOVADĀ" NOSLĒDZIES

30.10.2020

        Laika periodā no  2019.gada 1.oktobra līdz 2020.gada 30.septembrim ikvienam bija iespēja piedalīties Pāvilosats novada pašvaldības un Pāvilostas novada tūrisma informācijas centra organizētajā foto- video konkursā "Tver 2020 mirkļus Pāvilostas novadā "  un iesītīt līdz 30 Pāvilostas novadā uzņemtu video vai foto attēlu, kuri uzņemti laika periodā no 2019. gada 1. oktobra līdz 2020. gada 30. septembrim.

      Konkursā darbus iesūtīja 22 dalībnieki, kopumā iesūtot 351 fotogrāfiju un vienu video. Konkursa vērtēšanas komisija, kurā piedalījās domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons, mākslinieks, foto entuziasts un mākslas priekšmetu skolotājs Andris Paipa, foto entuziasts Ģirts Vagotiņš – Vagulis, fotogrāfs Varis Sants un Pāvilostas novada TIC vadītāja Mairita Tumpele tikās 13.oktobrī, lai izvērtētu iesūtītos darbus.

      Komisija lēma piešķirt:

1.vietu Jānim Siliņam par fotogrāfiju "Jahtu sarunas" un dāvināt fotokonkursa "Tver 2020 mirkļus Pāvilostas novadā" nolikumā paredzēto naudas balvu EUR 35,- apmērā;

2. vietu piešķirt Kristapam Unguram par fotogrāfiju "Pāvilostas mols" un dāvināt fotokonkursa "Tver 2020 mirkļus Pāvilostas novadā" nolikumā paredzēto naudas balvu EUR 25,- apmērā;

3. vietu piešķirt Maritai Kurčanovai par fotogrāfiju "Kur beidzas Dzintaru iela" un dāvināt fotokonkursa "Tver 2020 mirkļus Pāvilostas novadā" nolikumā paredzēto naudas balvu EUR 15,- apmērā.

 

     Izvērtējot iesūtīto video komisija lēma video konkursā nominācijas un balvas nepiešķit, bet piešķirt atzinības rakstus Vairas Butānes jūrakmens un pludmales fotogrāfijai, kā arī Mihaēla Doroņina fotogrāfijai "Brīvības iela miglā".

        Aicinām turpināt uzņemt skaitas fotogrāfijas novada fotogrāfijas un gaidīt nākamo konkursu nākamajā gadā! Lai skaists 2021 mirklis Pāvilostas novadā!

 

Pāvilostas novada TIC vadītāja Mairita Tumpele

 

1.vietu Jānim Siliņam par fotogrāfiju "Jahtu sarunas"

2. vietu piešķirt Kristapam Unguram par fotogrāfiju "Pāvilostas mols"

3. vietu piešķirt Maritai Kurčanovai par fotogrāfiju "Kur beidzas Dzintaru iela"

 

 

« Atpakaļ