Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

LAD projekta ietvaros iegādājas aprīkojumu

LAD projekta ietvaros iegādājas aprīkojumu

16.10.2020

       Ar Liepājas rajona partnerības, Lauku atbalsta dienesta un ALTUM finansiālo atbalstu esam realizējuši Lauku atbalsta dienesta projektu "Lāzergravēšanas - griešanas iekārtas, 3D printera, aprīkojuma un materiālu iegāde uzņēmējdarbības attīstīšanai". Projekta Nr. 20-02-AL13-A019.2103-000006.

       Projekta ietvaros esam iegādājušies datortehniku un maketēšanas programmatūru, kas pielāgota darbam ar 3D printeri un pats galvenais ar CO2 lāzergravēšanas/griešanas iekārtu.

       Pateicoties šim aprīkojumam, varu strādāt produktīvāk un realizēt savas un klientu pasūtījuma idejas.  Lāzergravējamā iekārta spēj griezt dažādus materiālus, kā piemēram āda, gumija, koks, plastmasa, audumi, apģērbs, saplāksnis, kartons, papīrs utt. Tā spēj gravēt uz stikla, akmens un keramikas. Lielie iekārtas izmēri spēj gatavot arī liela izmēra darbus (darba laukums 1,3mx0,9m).

       3D printeris ir neliels un paredzēts lielākoties suvenīru, kā arī nelielu pasūtījuma darbu realizēšanai.

       Darba telpu esam iekārtojuši Pāvilostā, taču esam gatavi savu pakalpojumu piedāvāt klientiem arī ārpus Pāvilostas. Nelieliem darbiem varam piedāvāt nogādāt pasūtījumu izmantojot Omnivas pakomāta un Latvijas pasta starpniecību. Par lielākiem produktiem varam vienoties atsevišķi.

        Daudz vēl kas jāpaveic un visi lielie darbi tikai tagad vēl priekšā…

 

Mairita Tumpele

MT Dizains

mtdizains@gmail.com

+371 29376532

 

« Atpakaļ