Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

“Dzintariņš” sūta sveicienus!

“Dzintariņš” sūta sveicienus!

02.06.2020

     Pāvilostas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” 29.maijā noslēdzas dīvainais mācību gads. Šī diena bija paredzēta kā sešgadīgo bērnu grupas izlaiduma diena, taču šogad ārkārtas situācija valstī ieviesusi savas korekcijas. Ir skumji, jo kopā ar bērniem nav vecāku, nav viesu. Taču ir gaviļnieku satrauktie un priecīgie smiekli, ir ziedi un dāvanas.

      Lai arī no 13.maija bērniem bija dota iespēja atkal apmeklēt pirmsskolas iestādi klātienē, tikai daži vecāki no sešgadīgo bērnu grupas izmantoja šo iespēju. Tāpēc arī uz skolotāju organizēto pārsteiguma brīdi saviem audzēkņiem 29.maijā visi nav ieradušies. Pulcēšanās ierobežojumu dēļ uz pasākumu aicināti tikai bērni bez vecākiem. Mums milzīgs prieks par atkal redzēšanos!

        Kā jau katru gadu, arī šogad bērniem par piemiņu no iestādes dāvinām albumiņu un ceram, ka pirmsskolas iestāde viņiem paliks labās atmiņās, jo tik daudz raibu, jo raibu notikumu piedzīvots. Dāvanā bērni saņēma arī grāmatiņu, kuras dzejoļu un ilustrāciju autori ir paši bērni. Prieks, ka skolotājām Evijai un Ligitai, sadarbojoties ar bērnu vecākiem un bērniem, izdevās paveikt šo darbiņu. Turklāt pašu bērnu sadzejotie dzejoļi ar skolotājas Evijas gādību arī piedalījās biedrības “Ascendum” un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomes izsludinātajā dzejoļu konkursā “Garā pupa 2020”. Jēkaba Tetera dzejolis “Lielais sapnis” ir iekļuvis otrajā kārtā starp 155 citiem Latvijas mazo dzejotāju dzejoļiem. Lepojamies un ceram, ka Jēkaba dzejolis nokļūs dzejas gadagrāmatā “Garā pupa 2020”.  

      Mācību gada noslēgumā attālinātās mācīšanās dēļ bērni skolotāju uzdotos uzdevumus pildīja tikai tik, cik pašiem patika, vai vecāki lika, tāpēc arī skolas gaitas būs jāuzsāk ar patstāvīgi apgūtām zināšanām, jo pedagogiem šo procesu nebija iespējas ietekmēt. Pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” pedagogu un darbinieku vārdā novēlu, lai zināšanas ir pietiekošas veiksmīgam mācību darbam un “baltos plankumus” izdodas aizpildīt ar radošām idejām un neapturamu vēlmi tiekties pēc zināšanām. Vecākiem novēlam izturību un prieku darboties kopā ar saviem bērniem, jo šogad, uzsākot skolas gaitas, viņiem vecāku atbalsts būs nepieciešams vairāk kā citkārt. Kā arī sakām paldies vecākiem par atbalstu un sadarbību vairāku gadu garumā!

       Vissirsnīgākos sveicienus sūtām pirmsskolas izglītības iestādes absolventiem, kuri 2020.gada 1.septembrī uzsāks skolas gaitas 1.klasē! Sveicam: Mārtiņu Blaubārdi, Zani Grīnblati, Augustu Ipatovu, Henriju Krēsliņu, Santu Meņģi, Nikiju Ozolu, Anci Karolīnu Putniņu, Saniju Rači, Kārli Štrālu, Jēkabu Teteri un Danielu Tilibu.

            Sveicienus sūtām arī Karīnai Ezītei, kura pavisam nesen pameta mūsu iestādi, lai skolas gaitas uzsāktu citā pilsētā un citā skolā, taču ilgus gadus bija ļoti aktīva “Dzintariņa” audzēkne!

     Informējam, ka pirmsskolas izglītības iestāde “Dzintariņš” šogad strādās visu vasaru un arī pašvaldības transports bērniem, kuriem tas nepieciešams tiks nodrošināts visas vasaras garumā.

 

Lai visiem skaista un saulaina vasara!

 

Vadītāja Monta Pētermane

 

Foto: M.Kurčanova

 

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALETRIJĀ

 

 

« Atpakaļ