Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

Izlaidums Vērgales pamatskolā

Izlaidums Vērgales pamatskolā

16.06.2020

       12.jūnija pēcpusdienā Vērgales pamatskolas aktu zālē norisinājās Vērgales pamatskolas izlaiduma pasākums. Daudz klusāks un rimtāks kā citus gadus, taču ne mazāk svinīgs un sirsnības piepildīts, absolventiem kopā esot ar saviem skolotājiem un pašiem tuvākajiem cilvēkiem no ģimenēm, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

       Pēc Latvijas himnas nodziedāšanas un Vērgales pamatskolas direktora uzrunas absolventiem svinīgi tika izsniegti diplomi par pamatskolas beigšanu. Vērgales pamatskolu šogad absolvēja KARĪNA PATRĪCIJA BALODE, MIKS KALĒJS, ALEKSIS PETRAUSKS, EMĪLS SĪPOLS un AĻONA VEŠŅAKOVA.

      Klases audzinātāja Inese Renķe īsumā raksturoja katru skolēnu, atzīmējot tā sasniegumus aizvadītajos skolas gados. Arī skolēni iepriekš bija aizpildījuši anketas, kurās īsumā tie raksturoja savus klasesbiedrus un iztēlojās viņu nākamās profesijas. Izlaidumā par katru iznāca jauks stāstījums. Sveiciens un atmiņu stāstījums šajā dienā bija arī absolventu pirmajai skolotājai Guntai Limbergai. Tika lasīti interesantākie citāti no skolēnu kontroldarbiem un atvērts trauks ar skolēnu vēstījumiem, beidzot 4.klasi. Savukārt skolotāja Inese Renķe bija apkopojusi labākās un interesantākās aizvadīto skolas gadu bildes. Tās vispirms tika rādītas uz lielā ekrāna, bet katrs absolvents dāvanā saņēma flešatmiņu ar šīm fotogrāfijām. Interesantākos video un fotogrāfijas no skolas dzīves bija apkopojuši arī 8.klases skolēni, lai izlaiduma pasākumā tās parādītu uz lielā ekrāna.

        Šajā dienā sveicienus Vērgales pamatskolas kolektīvs saņēma arī no absolventiem un viņu vecākiem. Turpmāk Vērgales pamatskolā pareizu laiku rādīs koka sienas pulkstenis ar latvju rakstu zīmēm Latvijas veidolā. Bet tā kā maijā skolā nenotika pēdējā zvana pasākums, tad skolēnu un skolotāju apdziedāšanas dziesmas tika nodziedātas izlaidumā.

       Bet pēc skolas valša nodejošanas visi tika aicināti uz fotografēšanos pie skolas un skaistās krustābeles, kas vienmēr pie skolas krāšņi uzzied tieši izlaiduma laikā!  Veiksmi absolventiem turpmākajās gaitās!

 

Vita Braže

 

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

Foto: V. Braže

« Atpakaļ