Otrdiena, 16.08.2022
Astrīda, Astra

ABSOLVĒ PĀVILOSTAS VIDUSSKOLU

ABSOLVĒ PĀVILOSTAS VIDUSSKOLU

31.07.2020

     Lietainā, 24. jūlija, pievakarē ar Maijas Kalniņas dzejas rindām „Viens mazs no visa liela” un sirsnīgiem pateicības vārdiem absolventiem, pedagogiem un vecākiem tika aizvadīts pēdējais Pāvilostas vidusskolas izlaidums, kurā izsniegti atestāti par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu Pāvilostas vidusskolā.

      Milzīgs gandarījums un prieks par absolventiem -  Kristeru Mārtiņu GIRGENSONU un  Mihaēlu DOROŅINU! Paldies par kopā piedzīvoto, izdzīvoto, pārdzīvoto 3 gadu garumā.

       Jūlijs ir pļaujas laiks, ne tikai lauksaimniekiem novācot ražu, bet arī absolventiem, ieskatoties izsniegtajos sertifikātos, apzinoties,  ka noteicošais faktors uzņemšanai augstskolās un budžeta vietu iegūšanai ir nevis skolas nosaukumam, bet iegūtajiem rezultātiem eksāmenos.

No kreisās: direktore M. Rolmane, absolventi - Mihaēls Doroņins un Kristers Mārtiņš Girgensons, direktores vietniece A. Jakovļeva un klases audzinātāja I. Ozoliņa. /Foto: A.Paipa/

 

     Turot rokās Ministru prezidenta pateicības rakstu par  izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem mācībās, medaļu par valsts mērogā izcīnīto otro vietu krievu valodas olimpiādē, esot vienam no 342 simtgades stipendijas ieguvējiem Latvijā, kā arī saņemot Valsts izglītības un satura centra 3. pakāpes diplomu Latvijas skolēnu 44. zinātniskās pētniecības darbu konferencē mūzikas un mākslas nozarē, iejūtoties skolotāja lomā un safilmējot atbalsta materiālu fizikas un ķīmijas skolotājiem un skolēniem, ir labi padarīta darba sajūta gan Mihaēlam Doroņinam, gan pedagogiem.

Esam pateicīgi Pāvilostas novada domei par finansiālu atbalstu trīs gadu garumā.

Lai sastrādātais ir kā laba un sātīga ceļamaize, ejot pasaulē  mācoties un mācot  izturēt!

 

Klases audzinātāja Ilze Ozoliņa

 

Foto autors Aleksandrs Protopovičs

 

« Atpakaļ