Svētdiena, 02.04.2023
Imgarde, Irmgarde

Jūlijs

Bibliotekāri smeļas pieredzi Auces novadā

31.07.2020

Kā tradīcija kļuvusi reizi gadā Pāvilostas novada bibliotēku darbinieku pieredzes apmaiņas brauciens. Šogad 28. jūlijā devāmies pieredzes apmaiņas braucienā pie kolēģiem Auces novadā, jo Auces novada pašvaldība ir Pāvilostas novada pašvaldības sadraudzības pilsēta.

Lasīt vairāk

ABSOLVĒ PĀVILOSTAS VIDUSSKOLU

31.07.2020

Lietainā, 24. jūlija, pievakarē ar Maijas Kalniņas dzejas rindām „Viens mazs no visa liela” un sirsnīgiem pateicības vārdiem absolventiem, pedagogiem un vecākiem tika aizvadīts pēdējais Pāvilostas vidusskolas izlaidums, kurā izsniegti atestāti par vispārējās vidējās izglītības iegūšanu Pāvilostas vidusskolā.

Lasīt vairāk

Jūras mājas dzīve un darbi

31.07.2020

Vasara jau otrā pusē un apmeklētāju Senlietu krātuvei “Jūras māja” netrūkst.10.augustā būs apritējis pirmais darba gads. Neskatoties uz valstī esošo situāciju, no gada sākuma šeit paviesojušies 619 lieli un mazi interesenti.

Lasīt vairāk

Ar koncertu atzīmē Zvejnieku svētkus

14.07.2020

Spītējot tās dienas brāzmainajam vējam, un lai kaut mazliet pāvilostniekos un pilsētas viesos raisītu svētku sajūtu, Pāvilostas novadpētniecības muzeja vadītāja Irina Kurčanova pie muzeja jaunizveidotajā atpūtas laukumā ar skatuvīti organizēja nelielu Zvejnieku svētku koncertu ar pašmāju jaunajiem talantiem - pāvilostnieci Kati Štokmani un sacenieku Arti Arāju.

Lasīt vairāk

Muzejā atklāj izstādi

14.07.2020

  Sestdienā, 11. jūlijā, kad visā Latvijā tika atzīmēti Jūras svētki, Pāvilostas novadpētniecības muzeja izstāžu zālē ikviens bija aicināts uz pāvilostnieces Lauras Dzērves personālizstādes “ZVĒRA ĀDĀ” atklāšanu.

Lasīt vairāk

“Bērnu un jauniešu žūrijas – 2019” noslēgums Pāvilostas bibliotēkā

06.07.2020

Sakarā ar ārkārtas situācijas aizliegumiem pulcēties, nevarējām laicīgi noslēgt pagājušā gada Bērnu un jauniešu žūriju. Tomēr, lai bērniem solītais pasākums notiktu, 2.jūlijā aicinājām visus čaklos lasītājus uz satikšanos bibliotēkā.

Lasīt vairāk