Piektdiena, 01.07.2022
Rimants, Imants, Ingars, Intars

Mārsilieši koncertē Kuldīgā

Mārsilieši koncertē Kuldīgā

03.03.2020

      Īpašā datumā, 29. februārī, Pāvilostas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mārsils” viesojās pie draugiem VPDK “Bandava” un kolektīva vadītāja Arvja Sprudes Kuldīgā, kur bija uzaicināti piedalīties vidējās paaudzes deju kolektīvu koncertā “Visi ceļi ved uz Kuldīgu”.

      Pāvilostas VPDK “Mārsils” koncerta apmeklētājus priecēja ar dejām “Pie jūriņas maliņā” (h. Zanda Mūrniece), “Žvoščiks” (h. Ilmārs Dreļs) un “Ripo, ripo dālderīti” (h. Ilze Zosāre).

       Koncerta programmu ar savām dejām kuplināja arī deju kolektīvs “Līdums” no Īslīces (vad. Arvils Noviks), VPDK “Duvzare” no Priekules (vad. Inga Leive-Levite), VPDK “Svīta” no Tukuma (vad. Intars Kleinhofs), VPDK “Suiti” no Alsungas (vad. Dace Martinova), deju kolektīvs “Spacierius” no Klaipēdas (vad. Saulius Rudelis), VPDK “Ūsa” no Salaspils (vad. Tatjana Madžule) un TDA “Venta” no Kuldīgas (vad. Zita Serdante).

         Pirmo reizi viesojoties pie draugiem Kuldīgā, Pāvilostas deju kolektīva “Mārsils” dalībnieki un vadītāja Zane Mežavilka ar pozitīvām atsauksmēm un atzinīgiem vārdiem pateicās bandaviešiem un Arvim Sprudem par sirsnīgo uzņemšanu un doto iespēju ar dejām priecēt koncerta apmeklētājus.

 

VPDK “Mārsils” dalībniece

Marita Kurčanova

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

 

 

 

« Atpakaļ