Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Augusts

Aizvadīts “Senās Uguns nakts” pasākums

03.09.2020

Pāvilostā, 29. augustā nu jau 22. reizi tika plānots “Senās uguns nakts” pasākums.

Lasīt vairāk

Izstāstīts Lejas ielas stāsts

26.08.2020

Redzot lielo pasākuma apmeklētāju skaitu, kas 22.augusta pēcpusdienā bija pulcējušies Pāvilostā, Lejas ielas sākumā, saprotams, ka ielas svētki Pāvilostā ir ļoti populārs un gaidīts pasākums vasaras izskaņā. Tā ir lieliska iespēja uzzināt par Pāvilostas iedzīvotājiem un notikumiem, kā arī dzirdēt un izzināt dažnedažādus vēstures faktus. Biedrība “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” šos svētkus organizēja nu jau sesto gadu pēc kārtas.

Lasīt vairāk

“Es esmu mīlējis…”

26.08.2020

21.augusta pievakarē Vērgales muižas laukumā uz brīvdabas koncertu visus aicināja Inese BERGMANE un Edgars PUJĀTS.

Lasīt vairāk

Pāvilostā uzstājās vijolnieču duets “Violin Diivas”

26.08.2020

21. augustā, atpūtas laukumā pie Pāvilostas novadpētniecības muzeja Pāvilostas pilsētas kultūras nams aicināja ikvienu baudīt rāmu piektdienas vakaru un noklausīties saulrieta koncertu, kurā uzstājās duets “Violin Diivas”. Tā apvienojušās divas vijolnieces Lelde Zaržecka un Inese Fedorovska.

Lasīt vairāk

Aizvadīts devītais atpūtas pasākums “ma-DARA” Ziemupes jūrmalā

26.08.2020

15. augustā Ziemupes jūrmalā norisinājās jau devītais atpūtas pasākums “ma-DARA”. Šī gada vadmotīvs – tēma bija Putns. Mēs varētu uzrakstīt tēlainu aprakstu par to, kā tas viss notika, taču tas neradītu ne pusi no šī pasākuma sajūtas, noskaņas un būtības, jo ir vienkārši jābūt klāt šajā Notikumā.

Lasīt vairāk

Pāvilostas muzejs saņem Pateicības rakstu

20.08.2020

Šogad Pateicības rakstus par profesionālu un nesavtīgu darbu muzeju jomā pasniedza Latvijas Republikas Kultūras ministrs Nauris Puntulis un Latvijas Muzeju biedrības valdes priekšsēdētāja Zane Grīnvalde.

Lasīt vairāk

Ziemupnieku saiets

17.08.2020

8.augustā Ziemupē notika gadskārtējais ziemupnieku saiets, šogad tas norisinājās jau 16.reizi!

Lasīt vairāk

Radošās dienas Vērgalē un Ziemupē

17.08.2020

Laikā, kad daudzi ir neziņā kas notiek un kurp mēs virzāmies, biedrība “Vērgalīte” izlēma, ka Pāvilostas pašvaldības līdzfinansētais projekts “Radošās dienas Vērgalē un Ziemupē” būs.

Lasīt vairāk