Pirmdiena, 15.04.2024
Gastons, Aelita

Olimpiskā diena Vērgales pamatskolā

Olimpiskā diena Vērgales pamatskolā

26.09.2019

      20.septembra rītā pie Vērgales pamatskolas pulcējās skolēni un skolotāji, lai tāpat kā citviet Latvijā iesaistītos Olimpiskajai dienai veltītajās aktivitātēs.

       Olimpiskā diena iesākās Vērgales pamatskolas sporta skolotāju uzrunu un aicinājumu piedalīties Olimpiskajā dienā ar rīta vingrošanu, ko pēc īpašas vingrojumu programmas skolēni bija sagatavojuši jau iepriekš. Sporta skolotājs Einārs Vārsbergs aicināja priekšā vecāķo klašu meitenes, jo viņas šo programmu apguvušas vislabāk. Dzestrajā rudens rītā vingrojot bija iespēja kārtīgi iesildīties un sagatavoties turpmākajām aktivitātēm. Visi skolēni devās uz Vērgales muižas dīķi, kur tika dots starts kopīgam skrējienam ap to. Visātrāk skrējienu veica un pirmais finišēja 9.klases skolēns Miks Kalējs, bet otrais un trešais ātrākais bija 5.klases skolēns Markus Dmitrijevs un 3.klases skolēns Kristers Francis.

          Dienas aktivitātes turpinājās uz skolas sporta laukuma, kur katra klase bija sagatavojusi priekšnesumu, lai popularizētu kādu sporta veidu. 1.klase kopā ar sporta skolotāju G.Juriku visus iepazīstināja ar basketbolu, 2.klase rādīja futbola spēli, 3.klase iejutās boksa ringā, 4.klase parādīja, ka ne vienmēr lielākais ir stiprākais, stāstot par svarcelšanu. 5.klases tēma bija riteņbraukšana, 6.klasei vieglatlētika, 7.klase atraktīvā veidā parādīja, kā spēlē tenisu populārie multfilmu varoņi Maša un Lācis. Savukārt 8.klases meitenes krāšņos tērpos nodemonstrēja volejbola spēli, bet 9.klase skanot populārajai grupas “Jumprava” dziesmai “Peldētājs” atdarināja peldēšanas sporta veidu.

 

Vita Braže

Foto: V.Braže

 

 

« Atpakaļ