Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

KAD KASTAŅI UN ZĪLES KRĪT

KAD KASTAŅI UN ZĪLES KRĪT

29.10.2019

     Labam garastāvokļa noskaņojumam saulainā rudens dienā, 19. oktobrī, Pāvilostas pilsētas kultūras namā uz senioru atpūtas pēcpusdienu “Kad kastaņi un zīles krīt” ieradās gan pašmāju seniori, gan uzaicinātie viesi. Tālāko ceļu mērojuši Priekules-Virgas ciemiņi. Bet pirmo reizi tika uzaicināti pensionāri no Ventspils novada Jūrkalnes un Grobiņas novada Medzes pagasta.

     Pasākumu atklāja Pāvilostas pensionāru apvienības “varavīksne” vadītāja Gunta Raibarte. Pēc īsas uzrunas vārds tika dots Pāvilostas novada domes priekšsēdētājam Uldim Kristapsonam, kurš paslavēja Guntas organizatoriskās spējas un panākumus. Priekšsēdētājs novēlēja sekmīgu turpmāko darbu, piebilstot: “Tiem, kas dara, jāpalīdz!”.

      Pasākuma vadītāji Daiga un Einārs pēc neliela priekšnesuma sveica šī gada nozīmīgo jubileju svinētājas, 75 gadu jubilāres – Birutu Ozoliņu un Valēriju Pētermani, kuras saņēma ziedu klēpi no sveicējiem.

      Turpinājumā Pāvilostas senioru vārdā Gunta Raibarte ar ziediem un dāvanām sveica viesu kolektīvu vadītājas, kuras savukārt apsveica Pāvilostas pensionāru apvienību un tās vadītāju.

     Lai šāds pasākums izdotos, Gunta sacīja sirsnīgu paldies domes priekšsēdētājam Uldim Kristapsonam, kultūras nama vadītājai Silvai Vārsbergai, vakara vadītājiem Daigai un Eināram, skolas pavārītei Ilzei un muzikālajam kolektīvam “Ar skatu nākotnē”. Kā arī visiem citiem tika teikts liels paldies par darbu.

       Senioru pēcpusdienas ietvaros muzikālā kapela “Luste” sniedza koncertu. Turpinājumā par jautru mūziku rūpējās kultūras nama vadītāja un visa vakara gaitā notika lustīga sadziedāšanās un dancošana.

 

Lūcija Matroze

 

Foto: I. Kurčanova

75. jubileju atzīmēja Biruta OZOLIŅA

75 gadu dzimšanas dienu šogad svinēja Valērija PĒTERMANE

 

 

« Atpakaļ