Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Maijs

"Kastanīša" izlaidums

05.06.2019

  Vērgales pag. PII "Kastanītis” bērni skaitot dzejoļus, dziedot un dejojot 31. maijā atvadījās no bērnudārza.

Lasīt vairāk

Izlaidums "Dzintariņā"

03.06.2019

31. maijā pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” kolektīvs svin atvadīšanās svētkus. Tas ir izlaidums, kad sveikas jāsaka nākamajiem 1.klases skolēniem.

Lasīt vairāk

Vērgales PII ,,Kastanītis” 6 gadnieki dodas ekskursijā uz Vetspili

05.06.2019

Katru  gadu sešgadnieki no Vērgales un Pāvilostas bērnudārziem dodas izklaides braucienā uz Ventspili. Tā arī 23.maijā bērnudārza “Kastanītis” sešgadnieku grupa “Pūcītes” kopā ar Pāvilostas sešgadnieku grupas bērniem, audzinātājām, auklītēm un dažiem vecākiem devāmies uz Ventspils atrakciju parku.

Lasīt vairāk

NOTIKUMIEM BAGĀTAIS MAIJS PIRMSSKOLAS IESTĀDĒ “DZINTARIŅŠ”

03.06.2019

Notikumiem bagāts bijis Pāvilostas pilsētas pirmskolas izglītības iestādes "Dzintariņš" laiks.

Lasīt vairāk

Nomināciju diena Vērgales pamatskolā

03.06.2019

Maija pēdējā dienā Vērgales pamatskolas skolēni pulcējās skolas aktu zālē, lai atzīmētu pēdējo skolas dienu un suminātu skolēnus, kuri mācījušies vislabāk, ar panākumiem piedalījušies dažādās olimpiādēs un startējuši sporta sacensībās. 

Lasīt vairāk

Mācību gadam izskanot

03.06.2019

31.maijā mācību gada noslēguma līnijā skolas aktu zālē pulcējās skolēni, pedagogi, vecāki. Līniju atklājām ar Ē. Ezītes deklamēto dzejoli.

Lasīt vairāk

KRĀSU SPĒLES….

30.05.2019

Tā sauc  jauno izstādi, kuru maija mēnesī organizēja  rokdarbu pulciņš “Spundiņš” sadarbībā ar Pāvilostas novada Pāvilostas bibliotēku.

Lasīt vairāk

Mūzikas un mākslas skolas izlaidums

30.05.2019

Muzikāli krāsains un ceriņu smaržā tīts, 24. maijā izskanēja Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas 2. izlaidums.

Lasīt vairāk

Pavasarīgs klaviermūzikas vakars Liepājā

30.05.2019

Liepājas koncertzāle "Lielais  dzintars" šajā cīruļdziesmu laikā ik gadus pulcē mūzikas skolu vecāko klašu labākos jaunos pianistus  no Liepājas reģiona  skolām. Koncertā no Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas uzstājās 8. klases  audzēknes  Elīna Miltiņa un Sanija Monta Brēdiķe.

Lasīt vairāk

Svētki arī Dzintaru ielā

28.05.2019

Biedrība “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” jau piekto gadu pēc kārtas rīkoja ielu svētkus pilsētā. Šogad tie notika reizē ar Pāvilostas 140.jubilejas svinībām 18.maijā un risinājās Dzintaru ielas posmā no domes līdz novadpētniecības muzejam.

Lasīt vairāk

Iepazīstina skolēnus ar jaunumiem

28.05.2019

Otrdien, 28.maijā Pāvilostas bibliotēkā ciemojās Pāvilostas vidusskolas 6.klases skolēni un viņu skolotāja Anna Kaže, bet trešdienā, 29. maijā viesojās 3. klase un audzinātāja Gaida Benete. Iepazīstinājām bērnus ar bibliotēkas piedāvātajām iespējām – 3TD e-grāmatu bibliotēku, izdevniecības “Zvaigzne ABC” rīkoto Lasīšanas stafeti.

Lasīt vairāk

PĀVILOSTAI - 140!

27.05.2019

18. maija rītā pāvilostnieki tika modināti ar mūzikas skaņām un aicināti svinēt savas pilsētas 140. dzimšanas dienu!

Lasīt vairāk

Vērgales “ČABRAKI” piedalās folkloras svētkos

28.05.2019

Vērgales pamatskolas folkloras kopa “Čabraki ” 18. un 19.maijā devās uz Iecavu, lai piedalītos Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētkos “Pulkā eimu, pulkā teku”.

Lasīt vairāk

Valsts prezidents reģionālajā darba vizītē apmeklē Pāvilostas novadu

27.05.2019

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze 10. maijā reģionālajā darba vizītē apmeklēja Pāvilostas novadu.

Lasīt vairāk

MUZEJU NAKTS PASĀKUMS VĒRGALĒ

28.05.2019

  Katru gadu maija mēnesī visur Latvijā notiek Muzeju nakts pasākumi. Iekļaujoties Latvijas simtgades stāstā, šī gada tēma – Tālavas taurētājs. Latvijas muzejos aicināja celt godā visu laikmetu un visu novadu varoņus un izdzīvot viņu varoņstāstus. Vērgales pagasta muzejā šis pasākums šogad iesākās ar piemiņas brīdi kapsētā Vērgales pagasta Lāčplēša ordeņu kavalieru atdusas vietās, bet pēc tam Vērgales pagasta muzejā bija iespēja iepazīties ar brīvības cīnītāju – Lāčplēša ordeņu kavalieru cīņu gaitām.

Lasīt vairāk

Apbalvo labākos Pāvilostas novada skolēnus un skolotājus

23.05.2019

16.maijā Vērgales pamatskolas aktu zālē uz svinīgo pieņemšanu pie Pāvilostas novada domes priekšsēdētāja tika aicināti mūsu novada izglītības iestāžu labākie skolēni, kuri ieguvuši godalgotas vietas olimpiādēs un sporta sacensībās. Šajā dienā tika sveikti arī viņu skolotāji.

Lasīt vairāk

BĒRNU ŽŪRIJAS SADRAUDZĪBAS PASĀKUMS CĪRAVĀ

22.05.2019

Pāvilostas bibliotēkas lasītveicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” dalībnieki saņēma ielūgumu no Cīravas bibliotēkas bērnu lasītājiem, kuri aicināja mūs uz kopīgu sadraudzības pasākumu “Vasara, mēs nākam!”.

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā izskan pēdējais zvans!

22.05.2019

17.maijā Vērgales pamatskolā izskanēja pēdējais zvans. Rūpes par devītklasniekiem šajā dienā uzņēmās 8.klase. Dienas pirmā daļa pagāja dažādās astotklasnieku sagatavotās aktivitātēs, bet pēc tam visi pulcējās skolas aktu zālē uz svinīgo pēdējā zvana pasākumu, kur katra klase sveica devītos, dāvājot ziedus un vēlot veiksmi  eksāmenos.

Lasīt vairāk

7. maija rīts – mūzikas skaņām piepildīts

22.05.2019

Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” 7. maijā viesojās Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un demonstrēja prasmi pārvaldīt dažādus mūzikas instrumentus.

Lasīt vairāk

Māmiņu diena Vērgales pamatskolā

19.05.2019

10.maijā Vērgales kultūras namā Vērgales pamatskolas skolēni aicināja savas māmiņas uz Māmiņu dienai veltītu koncertu.

Lasīt vairāk
» 1 2