Ceturtdiena, 25.07.2024
Jēkabs, Žaklīna

Pāvilostā viesojas sadraudzības pilsētas delegācija no Ukrainas

Pāvilostā viesojas sadraudzības pilsētas delegācija no Ukrainas

31.07.2019

      No 24. līdz 27. jūlijam Pāvilostā viesojās Ukrainas pilsētas Gorodok (Ļvovas apgabals) delegācija. Šoreiz Gorodok delegāciju pārstāvēja mērs Romāns Kušaks, domes sekretāre Jūlija Vitkova, deputāte Mariana Haluška, izpilddirektors Igors Kanafockijs un administrācijas pārstāvji – galvenā grāmatvede Natālija Kuzuka, reģistrācijas nodaļas pārstāve Viktorija Stelmaščuka, preses pārstāve Nadežda Kanafotska un komunālās pārvaldes vadītājs Lubomirs Kolodijs.

        Gorodok delegācija pirmā dienā Gorodok delegācija tika aicināta piedalīties domes sēdē un tikties ar novada deputātiem. Tikšanās reizē domes priekšsēdētājs prezentēja Pāvilostas novadu Ukrainas viesiem un iepazīstināja ar katru no deputātiem. Savukārt Gorodok Mērs Romāns Kušaks pateicās par uzaicinājumu apmeklēt Pāvilostu un pateicās par sirsnīgo uzņemšanu, kā arī iepazīstināja ar savas delegācijas sastāvu. Turpinājumā savstarpējās diskusijās tika apspriestas tādas tēmas kā nodarbinātības jautājums, izglītība, kultūra, sociālā sfēra, uzņēmējdarbība, projektu realizācija, pilsētas attīstība, labiekārtošana un citas.

           Otrā dienā Gorodok delegācija iepazina Pāvilostas novada pašvaldības iestādes - Pāvilostas vidusskolu, Pāvilostas novada Tūrisma informācijas centru, Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolu, Pāvilostas novadpētniecības muzeju, Pāvilostas ostu, kā arī Pāvilostas un Sakas pagasta uzņēmējus, kas nodarbojas ar mājražošanu.

           Sestdienā viesi no Ukrainas apmeklēja Pāvilostas mūzikas un mākslas festivāla “Zaļais stars” notiekošos pasākumus un vēlā pēcpusdienā posās mājupceļam.

 

Marita Kurčanova,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

Foto: M. Kurčanova

 

 

« Atpakaļ