Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Jūlijs

Mūzikas un mākslas sintēze

31.07.2019

Jau aizvadīts jūnija sākumā Kurzemes zonas mūzikas un mākslas skolu audzēkņu festivāls “Ērģeļmūzika krāsās” ar brīnišķīgiem koncertiem un izstādēm. Festivāls jau notika Pāvilostas un Nīcas novados, šogad tas izskanēja Aizputes novadā Svētā Jāņa un Klosteres Svētā Pētera evaņģēliski luteriskajās baznīcās. Festivāla mērķis bija veicināt mūzikas un mākslas sintēzi Kurzemes mūzikas un mākslas skolu audzēkņu vidū.

Lasīt vairāk

AIZVADĪTS PĀVILOSTAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS “ZAĻAIS STARS”

31.07.2019

26. un 27. Jūlijā Pāvilostā sesto gadu pēc kārtas norisinājās festivāls „Zaļais stars”. Kā ierasts festivāls norisinājās divās daļās, tradicionāli saglabājot vasaras nakts koncertu Sakaslejas baznīcā piektdienas vakarā, savukārt festivāla lielkoncertu Pāvilostas pludmalē – sestdienas vakarā.  Pasākuma organizatori atzīst, ka šogad vasaras nakts koncertā bijis ļoti kupls apmeklētāju pulks.

Lasīt vairāk

Pāvilostā viesojas sadraudzības pilsētas delegācija no Ukrainas

31.07.2019

No 24. līdz 27. jūlijam Pāvilostā viesojās Ukrainas pilsētas Gorodok (Ļvovas apgabals) delegācija.

Lasīt vairāk

Vērgales kultūras nama senioru ansamblis "Vakarvējš" Limbažos

29.07.2019

  Aust 20. jūlija saulains rīts un var sākties ansambļa "Vakarvējš" tālais brauciens uz Limbažiem, kur uz dziedātāju un dejotāju Taureņu salidojumu savās mājās  kopā aicināja dziesmu autore un dziedātāja Anita Ozola.

Lasīt vairāk

"Vērgalītes" dejotāji festivālā "Soļi smiltīs" dodas Baltajā peldē pretī saulrietam

22.07.2019

6.jūlijā vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vērgalīte" piedalījās festivālā "Soļi smiltīs" Jūrmalā.

Lasīt vairāk

Pāvilostā svin Zvejnieku svētkus

15.07.2019

Lai gan jūlijs iesākās ar neierasti vēsu un lietainu laiku, tomēr ikgadējā Zvejnieku svētku diena Pāvilostā bija izdevusies. Pati pilsēta svētku rotā ietērpās jau nedēļas sākumā, bet svētku kulminācijas dienā – sestdienā, 13. jūlijā - pilsētā pulcējās daudz viesu, viņu vidū gan tirgoties gribētāji, gan svētku baudītāji.

Lasīt vairāk