Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Janvāris

“Ceļā uz gaismu 2018”

04.02.2019

Jau otro gadu biedrība “Pāvilostas kultūrvēsturiskais vides centrs” īsteno savu ideju rīkot Ziemassvētku rotājumu konkursu. Pagājušajā gadā vērtējām izrotātos īpašumus un iestādes Pāvilostas pilsētā. Šogad  konkursā pēc novada domes ierosinājuma varēja piedalīties iedzīvotāji no visiem Pāvilostas novada ciemiem.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novads piedalās tūrisma izstādē Viļņā

30.01.2019

  Janvāra pēdējā nedēļas nogalē – no 25. līdz 27. janvārim – Viļņā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “ADVENTUR 2019”. Tā ir nozīmīgākā tikšanās vieta Baltijas jūras valstu tūrisma profesionāļiem, kur tiek dibināti kontakti, plānoti jauni tūrisma maršruti un stiprināta esošā sadarbība. Liepājas puses tūrisma piedāvājums šajā gadā tika prezentēts Liepājas stendā, kas šogad atradās blakus Kurzemes stendam.

Lasīt vairāk

Mārsilieši koncertē Ropažos

30.01.2019

Pāvilostas vidējās paaudzes deju kolektīvs "Mārsils" 26. janvārī devās uz Ropažiem, lai Ropažu Kultūras un izglītības centrā ar savām dejām kuplinātu koncertu "Kājām gaisā rudzos", kas ir Ropažu ikgadējs un tradīcijām bagāts pasākums.

Lasīt vairāk

Izstādes Vērgales muzejā

25.01.2019

Pērnā gada izskaņā Vērgales pagasta muzejā tika atklātas vairākas izstādes. Vispirms savus rokdarbus izstādīja Pāvilostas audēju pulciņa “Lumstiņš” dalībnieces, viņām pievienojās Nīcas rokdarbnieču kopa “Vēlziedes” ar savu veikumu un tika izstādīti arī vērgalnieču darinātie darbi, kas tapuši laikā no 19. – 21. gadsimtam. 

Lasīt vairāk

KAVĒJAS ATMIŅĀS PAR BARIKĀŽU LAIKU

22.01.2019

Pieminot barikāžu laiku, 18. janvārī pie Pāvilostas pilsētas kultūras nama pulcējās pāvilostnieki, sacenieki un citi interesenti, lai iedegtu barikāžu atceres laika ugunskuru, kavētos atmiņās un vienotos kopīgās dziesmās.

Lasīt vairāk

Labdarības akcijā Pāvilostas rokdarbnieces noada siltas zeķes

21.01.2019

Pāvilostas rokdarnieču pulciņš "Spundiņš" arī šogad piedalījās labdarības akcijā, noadot siltas zeķes bērniem bāreņiem. Šī jau būs ceturtā reize, kad Pāvilostas rokdarbnieces atsaucas šai labdarības akcijai. Pirmā akcija noritēja 2016. gada nogalē, kad rokdarbnieces noadīja vairāk kā 70 siltu un krāsainu zeķu.

Lasīt vairāk

Pāvilostas bibliotēkā vienlaicīgi atklāj divas izstādes

21.01.2019

Lai gan ierasts, ka gada sākums un janvāra mēnesis ir klusāks un mierīgāks laiks, tomēr Pāvilostas bibliotēkā 16. janvāris bija radošuma, krāsainības un notikumiem bagāta diena, jo tika atklātas divas izstādes vienlaicīgi.

Lasīt vairāk

Mākslas nodaļas audzēknes gūst iedvesmu Liepājā

18.01.2019

9. janvārī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas audzēknes, kuras apgūst dzintara apstrādi, devās uz Liepāju, lai apmeklētu Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra lietišķās mākslas studiju “Zītars”.

Lasīt vairāk

Mazo lasītāju pirmā tikšanās jaunajā gadā

14.01.2019

Piektdien, 11. janvārī Pāvilostas bibliotēkā uz savu pirmo šī gada tikšanos ieradās paši mazākie lasītāji. Šoreiz tēma bija “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”.

Lasīt vairāk