Pirmdiena, 05.06.2023
Margots, Igors, Ingvars

Februāris

Pāvilostas bērnu dramatiskais kolektīvs uzstājas ar pirmizrādi

01.03.2019

  Otrdien, 26.februārī, Pāvilostas pilsētas kultūras nama Bērnu dramatiskais kolektīvs uz sava iestudējuma "Trīs sivēntiņi" pirmizrādi bija aicinājis savus vecākus, brāļus, māsas, vecvecākus un deju kolektīva biedrus.

Lasīt vairāk

Notiek ikgadējās iedzīvotāju sapulces

28.02.2019

Pāvilostas novada paš­valdība katru gadu pēc pašvaldības budžeta apstiprināšanas februāra mēnesī rīko novada ie­dzīvotāju sapulces gan Vērgalē, gan Pāvilostā. Šogad sapulces notika 19. februārī Vērgalē un 21. februārī Pāvilostā. Pagājušā gadā iedzīvotāju sapulces tika veidotas jau citādā platformā, proti, gan Vērgalē, gan Pāvilostā notie­košajās sapulcēs tika pieaicināti paš­valdības iestāžu vadītāji un darbinieki, kas novada iedzīvotājiem prezentēja savas iestādes darbību, sasniegtos mērķus un izvirzītos plānus. Šādā veidā noritēja arī šī gada sapulces.

Lasīt vairāk

Talka nākamībai – Kurzemes vides gidi sakopj Pelēko kāpu

28.02.2019

  Dažkārt „saglabāt dabas vērtības” nozīmē atstāt tās dzīvot savā nodabā un traucēt iespējami maz, bet dažkārt pretēji – nepieciešama kontrolēta iejaukšanās, lai nākamās paaudzes šo mantojumu saņemtu. Otrais gadījums attiecas arī uz Latvijā plašāko Pelēko kāpu, kas atrodas Pāvilostā. Tādēļ šī gada 21. februārī talkā Pāvilostas Pelēkajā kāpā pulcējās Kurzemes vides gidi, kas ne vien piedalījās kāpas attīrīšanā no priedēm un bērziem, bet arī iepazina Pāvilostu un tās tuvāko apkaimi.

Lasīt vairāk

Ar izrādi Pāvilostā viesojas Snēpeles amatierteātris

27.02.2019

Lai gan svētdienā, 24. februārī, laiks bija kā radīts pastaigai gar jūru vai parkā, tomēr daudzi pāvilostnieki un viesi izmantoja iespēju un apmeklēja Pāvilostas pilsētas kultūras namu, lai noskatītos Snēpeles amatierteātra izrādi “Kartupeļu talka”, kas tapusi pēc Elizabetes Haferes romāna. Izrādē netrūka ne humora devas, ne smieklīgu tekstu, kas ik pa brīdim skatītājos izraisīja skaļus smieklus.

Lasīt vairāk

“Mīli mani!” Vērgalē

27.02.2019

23.februārī Vērgales kultūras namā viesojās Jaunais muzikālais teātris no Rīgas ar izrādi “Mīli mani!” pēc Aivas Birbeles stāsta motīviem.

Lasīt vairāk

Notiek pirmā satikšanās

27.02.2019

Pāvilostas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste 2019. gada 22. februārī rīkoja Liepājas reģiona sabiedrisko attiecību speciālistu, mājas lapu administratoru un pašvaldības informatīvo izdevumu veidotāju tikšanos Pāvilostā.

Lasīt vairāk

“Raibā nedēļa” Vērgales pamatskolā noslēdzas ar popielu

27.02.2019

No 11. līdz 15.februārim Vērgales pamatskolā tradicionāli norisinājās Raibā nedēļa, kuras laikā gan skolēni, gan skolotāji tika aicināti tērpties savdabīgos tērpos, izmantot dažādus aksesuārus, atbilstošus katras dienas tēmai. 

Lasīt vairāk

Sveču dienas radošās darbnīcas

19.02.2019

  Kā jau februārī – sveču mēnesī pieņemts "Kastanīši” ķērās pie vaska sveču darināšanas.

Lasīt vairāk

Mazie vērgalnieki apmeklē bibliotēku

19.02.2019

   7. februārī PII "Kastanītis" grupiņa "Pūcītes" ciemojāmies Vērgales bibliotēkā. Bibliotēkas darbinieces mūs laipni sagaidīja un piedāvāja iepazīties un aplūkot M.Stārastes grāmatu izstādi.

Lasīt vairāk

“Ēnu diena 2019” Pāvilostas bibliotēkā

19.02.2019

Ēnu diena šogad notika 13. februārī un ēnot bibliotēkas darbinieces bija ieradušies Pāvilostas vidusskolas 2.klases audzēkņi ar klases audzinātāju Agritu Valkašu.

Lasīt vairāk

Satikšanās bibliotēkā

15.02.2019

Pāvilostas novada Pāvilostas bibliotēkas darbinieces 2019.gada 8.februārī aicināja savus lasītājus un bibliotēkas apmeklētājus uz satikšanos bibliotēkā.

Lasīt vairāk

Par Pāvilostas novadu stāsta tūrisma izstādē Balttour 2019

05.02.2019

Jau atkal klāt 2019. gads! Janvāra beigas, februāra sākums kā parasti ir tūrisma izstāžu laiks. 31. janvārī devāmies uz Rīgu, lai jau uzstādītu savu darba vietu trīs dienām no 1. februāra līdz 3. februārim starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2019”.

Lasīt vairāk

Raibais prieks Priekulē

05.02.2019

2. februārī Pāvilostas kultūras nama bērnu vokālais ansamblis „Burbulīši” piedalījās Priekules 91. dzimšanas dienai veltītajā bērnu koncertā „Raibais prieks”.

Lasīt vairāk