Pirmdiena, 03.10.2022
Ilizana, Elza

Lieldienu pasākumi Pāvilostas bibliotēkā

Lieldienu pasākumi Pāvilostas bibliotēkā

18.04.2018

    Lieldienu nedēļā Pāvilostas bibliotēkā aktīvi darbojās gan skolas bērni, gan mazie “Grāmatu starta” dalībnieki.

   Pirmdien, 26. martā un ceturtdien, 29. martā bibliotēkā viesojās Pāvilostas vidusskolas 1.-4.klases skolēni ar savām klašu audzinātājām. Bērni radoši darbojās un protams rīkoja arī olu kaujas, noskaidrojot stiprākās olas īpašnieku. Īpašs paldies 1. un 2. klases skolēniem, kuri savus darinātos cālēnus atstāja bibliotēkā, radot īpašu svētku noskaņu!

   Trešdien, 28. martā, Pāvilostas bibliotēkā notika Lieldienu pasākums pašiem mazākajiem lasītājiem vecumā no 3 līdz 6 gadiem. Bērni kopā ar vecākiem iesaistījās radošajās nodarbībās, pildot ar svētkiem saistītus uzdevumus un pagatavojot savām līdzi paņemtajām oliņām košus un krāsainus “groziņus”. Protams, ka neiztika arī bez olu kaujām! Pasākuma noslēgumā bērni devās pa pēdām Lieldienu zaķim, kurš bija lēkājis starp bibliotēkas grāmatu plauktiem. Pa ceļam risinot dažādus mazus uzdevumus, bērni nonāca līdz saldajam olu groziņam.

    Liels paldies Blaubāržu ģimenei par skaistajām un interesantajām vistiņām, kuras viņi atveda parādīt bērniem un ļāva arī tās paglaudīt!

 

Elīna Horna

 

Foto: E. Horna

« Atpakaļ