Pirmdiena, 05.06.2023
Margots, Igors, Ingvars

Ciemos pie “Laimes lāča 2018” Siguldā

Ciemos pie “Laimes lāča 2018” Siguldā

04.04.2018

     23. un 24. martā Pāvilostas pilsētas kultūras nama Jauniešu dramatiskais kolektīvs viesojās Siguldā, un ar literāri muzikālo uzvedumu “Uz ceļa ir vislabāk…” piedalījās teātra mākslas festivālā “Laimes lācis 2018”. 

    Festivālā 21 kolektīvu  no Smiltenes, Madonas, Auces, Amatas, Pāvilostas, Medumiem, Daugavpils, Rēzeknes, Rīgas, Limbažiem un Ludzas pārstāvēja 250 dalībnieki. Divu dienu laikā bija iespēja vērot leļļu, marionešu, dramatiskā teātra iestudējumus un literāros uzvedumus.

      Atklājot festivālu, tā galvenā organizatore, režisore Ārija Liepiņa-Stūrniece teica: ''Mūs vieno spēles prieks, kopā būšanas prieks, savējo satikšanās prieks, kas uz mūsu festivālu velk kā magnēts. Mēs spēlējam ar prieku un skatāmies ar prieku.”

     Piektdienas vakarā organizatori bija sarūpējuši pārsteigumu - Valmieras Drāmas teātra viesizrādi Valdis „Staburaga bērni”, kas sagādāja patīkamas sajūtas un bija neatsverama aktiermeistarības skola jaunajiem teātra spēles cienītājiem. Mājās atgriezāmies ar jauniem iespaidiem par redzēto un dzirdēto, kas dos ierosmi tālākajam darbam pie jauniem iestudējumiem.

 

Kolektīva vadītāja un režisore

MARITA  HORNA

 

Foto no dalībnieku personīgā arhīva

 

 

« Atpakaļ