Pirmdiena, 29.05.2023
Raivis, Raivo, Maksis

Mākslas skolas audzēkņi veido pasaku tēlus

Mākslas skolas audzēkņi veido pasaku tēlus

26.03.2018

  9.martā Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā jau piekto gadu pēc kārtas notika Kurzemes reģiona mākslas skolu audzēkņu veidošanas konkurss.

    Šogad konkursa tēma bija "Pasaka, pasaciņa" un dalībniekiem no māla bija jāizveido savas izvēlētās pasakas tēli. Konkursa mērķis ir rosināt mākslas skolu audzēkņus Latvijas simtgades pasākumu ietvarā izzināt latviešu pasaku tēlus, radoši tos veidojot un apliecinot savu individualitāti vizuāli plastiskajā mākslā.
     Pāvilostas mākslas skolu šoreiz pārstāvēja Līva Zamarīte, Paula Strīķe, Liene Pāvila un Ieva Šlangena. Kamēr žūrija vērtēja gatavos darbus, konkursa dalībniekiem un viņu skolotājiem bija iespēja redzēt Grobiņas novada Skolēnu interešu centra teātra pulciņa uzvedumu un folkloras kopas "Dzērvīte" uzstāšanos.
     Pēc žūrijas vērtējuma, mūsu audzēknei Līvai 8-9 gadu vecuma grupā 2.vieta, Ievai 14-15 gadu vecuma grupā 1.vieta, bet Paulai un Lienei pateicības. Ieva saņēma arī balvu par to, ka jau 4.reizi piedalās šajā konkursā.

    23. martā mākslas skolas audzēkņi devās uz Liepāju, lai parādītu savu varēšanu Valsta konkursā Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem. Šogad skolu pārstāvēja Līva Zamarīte, Edvards Akerfelds, Gundega Matisone, Elvita Uzare, Inga Šlangena, Marta Zamarīte. Paldies audzēkņiem par nopietnu darbu un gaidīsim rezultātus.

Mākslas skolas skolotāja

Inita Zingnika

« Atpakaļ