Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Ģimenes diena Vērgales pamatskolā

Ģimenes diena Vērgales pamatskolā

31.05.2018

     Maija pēdējā dienā, kas ir arī pēdējā skolas diena šajā mācību gadā, Vērgales kultūras namā uz Ģimenes dienai veltītu koncertu aicināja Vērgales pamatskolas skolēni. Koncertā tika parādīts viss svarīgākais, ko skolēni apguvuši un iemācījušies šī gada laikā. Reizē tas bija arī paldies vecākiem. 

     Pasākuma ieskaņā metodiķe kultūras un izglītības jomā Silvija Leja pasniedza “Cerību balvu” pašiem labākajiem skolēniem. Balvas par augstiem sasniegumiem mācībās šogad saņēma Sanija Monta BRĒDIĶE, Elīna MILTIŅA, Eva VĪTOLIŅA un Gundega MATISONE. S. Leja sveica arī tos skolotājus, kuri palīdzējuši eksāmenu norisē. Bet nelielas saldumu balviņas saņēma tie skolēni, kuri ar panākumiem piedalījušies dažādās starpnovadu sporta aktivitātēs un absolvējuši Pāvilostas mākslas skolu.

Atzinības rakstus par labām un teicamām sekmēm otrajā semestrī šogad saņēma 31 skolēns. Un tie ir –

1.klase – Anna GULBE, Laura VANAGA, Marta AKERFELDE, Kellija KRAUKLE, Ralfs GŪTMANIS, Renāte APLOKA

2.klase – Edvards AKERFELDS, Ance LIBĶENA, Augusts AKERFELDS

3.kase – Madara MIZĒNA, Ance MATISONE, Ralfs HELMŠTEINS, Rinalds GULBIS, Intars VOITKEVIČS

4.klase – Paula Loreta BRĒDIĶE, Madara BRĒDIĶE

5.klase – Rihards NOVADS, Gundega MATISONE, Reinis VĪTOLIŅŠ, Arnita APLOKA, Mārtiņš LAGZDIŅŠ, Roberts INDRIEKUS

6.klase – Džeina ŠERVINCKA, Amanda TROFIMOVA

7.klase – Miks KALĒJS

8.klase – Sanija Monta BRĒDIĶE, Elīna MILTIŅA, Eva VĪTOLIŅA

9.klase – Ieva JĒCE, Andris JĒCIS, Paula PELNĒNA

     Pēc pasākuma svinīgās daļas vecāku priekam izskanēja koncerts, kurā skolēni dejoja, dziedāja un lasīja dzeju. Bet pēc koncerta skolotāja Anda Blūmane un Marita Kalēja uz ekrāna rādīja fotogrāfijas un stāstīja par interesantākajiem notikumiem šī mācību gada laikā. 

       Bet pasākuma izskaņā vārds tika dots skolotājai Ivitai Meļķei, kura pastāstīja par “ERASMUS+” projektu un tā norisi. Šī diena bija arī šī projekta noslēguma diena. Četriem skolēniem – Evai Vītoliņai, Karīnai Balodei, Mikam Kalējam un Haraldam Muceniekam, kuri šī gada aprīlī projekta ietvaros devās uz Spāniju, tika pasniegti sertifikāti. Sertifikāti arī abiem skolotājiem – Ivitai Meļķei un Eināram Vārsbergam. Katrs skolēns pastāstīja par projektu un svarīgāko par braucienu uz Spāniju, uz ekrāna rādot fotogrāfijas. Prezentācijas noslēgumā Eva, Karīna, Miks, Haralds un sporta skolotājs Einārs aicināja visus iesaistīties un kopīgi nodejot deju, kuru viņi bija iemācījušies Spānijā.  

 

Vita Braže

 

Foto V. Braže

 

« Atpakaļ